Як видалити підошовні бородавки. можна разом садити яблуню і хурму.

Підошовні бородавки , які розвиваються під впливом вірусів папіломи, можуть стати причиною болісних випробувань під час ходьби. В деяких випадках вони не піддаються лікуванню, кровоточать і розростаються, захоплюючи здорові ділянки шкіри на стопі, тому і виникає термінова потреба видалити підошовні бородавки .
Вам знадобиться
  • - перекис водню
  • - фторураціловой або Колхаміновая мазь
  • - саліцилова кислота
  • - інтерферон
Інструкція
1
Не знімайте подошвенную бородавку самостійно. Ви можете травмувати шкіру, рана може гноїтися, а бородавка може ще більше розростися і спровокувати злоякісне утворення. Тому обов'язково зверніться за консультацією до дерматолога, який обов'язково порекомендує провести гістологічний аналіз тканин бородавки і спосіб позбавлення від неї. Оскільки поява підошовних бородавок може свідчити про плоскостопості, зверніться так же за консультацією і до ортопеда.
2
Якщо подошвенная бородавка поверхнева, скористайтеся допомогою перекису водню, фторураціловой або колхаминовой мазі, саліцилової кислоти. Ці кошти знімуть верхні шари шкіри, знищуючи, таким чином, і саму бородавку. З цією ж метою пройдіть лікування інтерфероном, який вводять в область шкіри, на якій утворилася бородавка.
3
Якщо медикаментозні способи не допомагають, ви можете видалити підошовні бородавки за допомогою хірургічного втручання. Зверніться до фахівця, який визначить, яка з бородавок є «материнської», і віддалить. Зазвичай цього буває достатньо, щоб всі інші бородавки зійшли самостійно.
4
Порадьтеся з лікарем, який саме з доступних хірургічних методів видалення бородавок найбільш прийнятний - рідкий азот, лазер, електрокоагуляція, радіохвилі, або вишкрібання спеціальної гострої ложечкою. Більшість цих процедур не викликають хворобливих відчуттів.
5
Пам'ятайте, що на місці видаленої бородавки може утворитися рубець. Будьте готові до рецидивів. На жаль, жоден лікар не може гарантувати того, що бородавка не відобразиться знову. А тому й процедуру позбавлення від неї доведеться проходити знову. Для профілактики рецидивів подбайте про загальну опірності організму.