Як видалити історію листування в скайп. Як в скайпі повернути вилучену переписку.

Скайп , як і будь-яка інша програма, розрахована на спілкування користувачів в інтернеті, зберігає історію всіх діалогів. При бажанні кожен користувач може видалити дану історію, скориставшись відповідними настройками в програмі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Щоб видалити історію листування в скайпі, вам потрібно спочатку запустити додаток допомогою ярлика програми. Для цього клікніть по відповідному значку і, авторизувавшись в сервісі, дочекайтеся повного завантаження програми.
2
Щойно скайп буде завантажений, наведіть курсор мишки на меню «Інструменти», розташоване у верхній панелі програми і відкрийте його. В формі, що з'явилася клікніть по посиланню "Налаштування".
3
Опинившись в розділі налаштувань програми, зверніть увагу на вертикальну панель, розташовану в лівій частині вікна. Тут вам потрібно двічі клікнути лівою кнопкою мишки по розділу «Чати і SMS». У вікні виберіть опцію «Відкрити додаткові настройки» і дочекайтеся відображення нового вікна.
4
У вікні, ви зможете видалити історію повідомлень, натиснувши на кнопку «Очистити історію». Після очищення архіву, натисніть кнопку «Зберегти». Тут ви також зможете заборонити програмі зберігати наступну історію повідомлень. Щоб поставити заборону, в поле «Зберігати історію" встановіть параметр «Ніколи». Встановивши параметр «2 тижня» або будь-який інший із запропонованих варіантів, програма буде запам'ятовувати історію тільки за останні два тижні (залежно від обраного вами періоду).
Корисна порада
Повідомлення можна видаляти по одному за раз. Для видалення натисніть правою клавішею миші на своє ім'я біля видаляється повідомлення або на саме повідомлення і в меню виберіть (лівої клавішею миші) пункт "Видалити".