Як прибрати шишку на лобі. розсмоктувальні мазі від шишок після удару на бороді.

Маленькі діти часто падають і набивають собі шишки, зокрема на лобі . Та й ми, дорослі, часом натикаємося лобом на що-небудь. Після удару, як правило, відразу виникає гематома - шишка.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що шишка - це наслідок удару, а при ударах добре допомагає холод. Відповідно, прибрати шишку на лобі допоможе лід, вірніше, крижаний компрес. Для того щоб його зробити, візьміть чисту марлю або бинт. А найкраще підійде рушник. З холодильника дістаньте кубики льоду. Якщо таких немає, то в якості заміни підійде пакет з крижаною водою. При наповненні пакета потрібно бути уважними і дивитися, щоб той не протікав.
2
Після цього загорніть лід або пакет з крижаною водою в рушник або товстий шар марлі (бинта). Саме товстий шар необхідний для м'якості і облегаемость компресу, а також для того, щоб голові не було сильно холодно, щоб уникнути простудних захворювань.
3
Прикладіть отриманий компрес до шишки і області навколо неї. Виконані дії допоможуть ліквідувати шишку в досить короткі терміни.
4
Якщо під рукою в потрібний момент немає нічого з перерахованого, постарайтеся прикласти до місця удару щось холодне. Можливо, в сумці опиниться пляшка прохолодною мінералки або заморожені напівфабрикати. Звичайно, щоб це не було, бажано попередньо все загорнути хоча б в носовичок, якщо нічого більш підходящого немає.
5
У випадку, коли і цього не виявилося поблизу, допомогти може простий п'ятак в гаманці. Сплав металу, з якого він виконаний, надає позитивну дію на місце забитого, і до того ж він прохолодний. Прикладіть п'ятак до місця удару, і шишки з'явитися не повинно.
6
Проте в тому випадку, якщо удар був занадто сильним, і шишка досить і досить значна, то краще звернутися до лікаря з метою уникнення струсу мозку. Нехай він обстежує голову і скаже, що потрібно робити.