Як знищити мишу.

Нашестя мишей спостерігається в приватному секторі або в старих багатоповерхових будинках. Але навіть якщо гризун один, він доставляє масу негативних емоцій і псує все, що попадається у нього на шляху: крупи та інші продукти харчування, електропроводку та меблі. Мало того що миші все гризуть, так ще й залишають за собою відходи життєдіяльності, від яких можна захворіти чим завгодно. Якщо були виявлені незвані гості, їх потрібно терміново витравити.
Інструкція
1
Купіть в магазині отруту для мишей і розкладіть її в недоступних для дітей і тварин місцях. Особливо добре миші їдять сирні брикети, які продаються в упаковках по 8 або 16 штук. Якщо ви помічаєте, що частування зникає, а мишка жива, значить, отрута не діє або імунна система виробила протиотруту. Придбайте іншу порцію мишачого отрути, але зверніть увагу на склад, він повинен відрізнятися від колишнього.
2
Не завадять і мишоловки, купити які можна в багатьох господарських магазинах. Деякі гризуни не їдять отруту, але от на смачний шматочок сиру або ковбаси приходять поласувати із задоволенням. Коли ставите мишоловку, спочатку покладіть їжу, а вже потім ставте її в робочий стан. Перевіряйте мишоловку щодня, якщо ви упустите момент, з'явиться різкий неприємний запах. Миша витягуйте з полону, тільки якщо вона напевно загинула, інакше може вкусити. Не забудьте надіти і рукавички.
3
Якщо мишка все ще жива і здорова, викличте спеціальну службу, і вони проведуть обробку приміщення. Все інші способи позбавлення від гризунів даремні, якщо з ними не впоралися сильнодіючі отрути з принадним для тваринного запахом і мишоловки.
Корисна порада
Не бійтеся труїти мишей. Миша, з'ївши отруту і відчувши себе погано, піде в затишне місце і там загине. Та й доза отрути не така велика, щоб її вистачило більш великої тварини, якщо звичайно ви використовуєте сучасні види боротьби з гризунами.