Як зменшити розміри значків на робочому столі. Як усеньшіть розмір значків робочого столу.

Розміри значків на робочому столі, встановлені за замовчуванням, завжди можуть бути змінені користувачем до потрібного масштабу. Зменшення розмірів значків можна виконати двома способами, кожен з яких пов'язаний зі зміною дозволу екрану.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Бажаючи зробити значки робочого столу меншими в розмірах, вам непотрібно буде «від і до» вивчати операційну систему разом з її особливостями. Подібна задача вирішується за 10-20 секунд. Існує два найбільш доступних способу, завдяки яким ви зменшите розмір значків на робочому столі.
2
Зменшення значків допомогою основного меню. Щоб змінити розмір іконок подібним способом, клікніть на порожній області робочого столу правою кнопкою мишки. У формі, що вам потрібно активувати розділ «Властивості», клікнувши на ньому лівою кнопкою мишки. Далі активуйте вкладку «Параметри» (відкриється відповідне вікно). Після того, як на робочому столі відобразиться розділ з його параметрами, вам потрібно виконати наступні дії: використовуючи повзунок зміни дозволу екрану, збільшуйте його до тих пір, поки значки не досягнуть потрібного розміру. Як тільки значки будуть зменшені до потрібної величини, збережіть параметри.
3
Зменшення значків на диспетчера відеокарти. Зверніть увагу на іконки, розташовані в системному треї. Знайдіть серед них значок відеокарти і активуйте диспетчер. Далі вам потрібно перейти в розділ, який відповідає за дозвіл робочого столу. Опинившись в ньому, виконуйте аналогічні попередньому кроку дії. Після того, як значки досягнуть оптимального розміру, збережіть параметри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hcT0ymAWCUs