Як видалити пошкоджену папку.

Напевно ви не раз стикалися з проблемою видалення папок, які неможливо видалити стандартним чином. Як правило, подібні папки можуть використовуватися системними процесами, через що власне процедура видалення стає недоступною.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програмне забезпечення.
Інструкція
1
Якщо ви не можете видалити пошкоджену папку стандартним способом (меню папки - видалення), ви можете зробити це двома способами. У першому випадку вам потрібно буде просто перезавантажити комп'ютер. Другий випадок передбачає використання спеціального програмного забезпечення. Розглянемо кожен із варіантів докладніше.
2
Перезавантаження комп'ютера. Непотрібно виконувати дану операцію за допомогою відповідної кнопці на системному блоці (вона призначена для примусового перезавантаження). Відкрийте меню «Пуск» і виберіть у ньому розділ завершення роботи. Тут потрібно клікнути по значку «Перезавантаження». Після того, як перезапуск системи буде завершено, виберіть потрібну папку і видаліть її стандартним чином: виділіть її, після чого, натисніть кнопку «Delete» і підтвердіть видалення. Якщо папка не сумнівайся і в цьому випадку, вам потрібно скористатися спеціальним ПО.
3
Як варіант, з подібним завданням може впоратися програма Uninstall Tool. Ви можете завантажити її в інтернеті. Додаток платне, проте, воно передбачає тридцятиденний період тестового використання. Скачавши Uninstall Tool, встановіть його на ПК і перезавантажте систему.
4
Запустіть встановлену програму. Видаліть папку стандартним чином. При видаленні з'явиться інформер, що додаток неможливо видалити. Натисніть кнопку «ОК» і зачекайте кілька секунд. Програма запропонує вам завершити роботу процесів з даної папкою. Підтвердіть пропозицію і повторно видаліть проблемну папку .