Як поліпшити якість гри.

Не завжди запущена на комп'ютері гра приносить задоволення гравцеві. Дефолтні настройки відображаються на якості відеозображення, Звукопередача та інших факторах, які впливають на загальну привабливість ігри .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, комп'ютерна гра.
Інструкція
1
Після того, як ви встановите якусь комп'ютерну гру на свій ПК, ви можете задати для неї певні параметри, які вплинуть на якість ігри і ігрового процесу. Дані параметри можна налаштувати безпосередньо в інтерфейсі запущеного додатку. Отже, що потрібно зробити, щоб поліпшити якість ігри ?
2
В першу чергу, запустіть гру з правами адміністратора. Для цього клікніть правою кнопкою миші по ярлику ігри , після чого, виберіть пункт «Запуск від імені». З'явиться вікно, в якому вам потрібно поставити крапку навпроти користувача «Адміністратор». Вибравши адміністратора, натисніть кнопку «ОК» і дочекайтеся запуску ігри .
3
Після того, як для вас стане доступним основне меню ігри , вам потрібно зайти в розділ налаштувань, клацнувши відповідне записи. Опинившись тут, ви побачите такі розділи, як: «Налаштування контролера», «Налаштування звуку», «Налаштування відео». Якщо звукові настройки мало чим можуть вас зацікавити, то настройки відео заслуговують окремої уваги.
4
Зайдіть в розділ «Налаштування відео». В даному розділі вам потрібно виставити всі показники на максимум. Також ви зможете задати потрібний дозвіл для ігри . Після всіх змін збережіть нові параметри. Гра автоматично перезавантажиться, після чого, ви зможете грати з більш якісним відео супроводом.