Як повісити люстру на натяжна стеля. Як зміцнити люстру до натяжної стелі.

Натяжні стелі сьогодні набувають все більшого поширення. Завдяки різноманіттю кольорів і текстур, вони можуть значно урізноманітнити інтер'єр, надати йому особливий настрій. Однак при установці часто виникає проблеми з тим, як правильно повісити люстру на натяжна стеля, щоб не пошкодити тканину натягнутого полотнища і не завдати шкоди світильника.
Інструкція
1
Зміцнити люстру на натяжній стелі можна двома основними способами: закріпити люстру до стелі за допомогою шурупів або болтів або ж підвісити її на спеціальний гак. Але в кожному випадку попередньо необхідно встановити так звану заставну - дерев'яну плашку, прикріплену до основної стелі за натяжним. Заставна прівінчівается до стелі за допомогою дюбелів.
2
У першому випадку люстра закріплюється на заставної болтами. В натяжному полотні робиться отвір, краї якого проклеюються скотчем. Потім саморізами проклеєне полотно фіксується навколо люстри.
3
Якщо кріплення люстри передбачає використання підвісного гака, то він вкручується в закріплену на основному стелі дерев'яну плашку (заставну). Потім в полотні робиться отвір для гака, яке після установки світильника закривається за рахунок його ковпака.
4
Для більш надійного кріплення люстри на натяжній стелі можна використовувати підсилювальне пластикове кільце. Його мінімальна товщина повинна перевищувати 5 мм., А діаметр залежить розміру чашки люстри. Кільце приклеюється будь-яким клеєм, до складу якого входить ціанокрілат («Супер-момент», «SuperAttack» тощо). Клей наносять суцільною лінією, потім кільце щільно прикладають до натяжної стелі. Після повного висихання клею, гострим лезом вирізають полотно з діаметру кільця і в отвір витягують провід, що йде з основної стелі. Провід підключають до люстри, а потім вішають її на виступаючий гак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V9lnD1BFTmM