Як зняти кришку бензобака. Як відкрити бензобак з замком.

Подорожчали паливо змушує автовласників вживати заходів щодо забезпечення збереження вмісту бензобаків. Одним з варіантів, що дозволяє перекрити зловмисникам доступ до паливного баку автомобіля: установка на заливну горловину кришки, оснащеної запірним пристроєм, які іноді, в самий невідповідний момент, неможливо відкрити.
Вам знадобиться
  • - електродриль,
  • - цвях.
Інструкція
1
Зараз напевно вже не залишилося автомобілів, чий паливний резервуар відкритий для «широкого доступу» всіх бажаючих. Навряд чи хто наважитися сперечатися з тим, що якщо бензобак автомобіля надійно замкнений, то причин переживати власнику за цілісність палива стає набагато менше. А нервові клітини, за твердженням експертів - не відновлюються.
2
У будь-якому автомагазині у продажу є ціла гамма подібних пробок з замком, розрізняються вони лише за вартістю, що відбиває якість виготовлення.
3
В практиці водія відомі випадки, коли кришка із запірним механізмом несподівано перестає відкриватися, прокручиваясь на горловині бака «вхолосту». Положення на перший погляд дійсно складне. Особливо, якщо машина ще пахне заводський фарбою. Адже кришку потрібно зняти. А як?
4
Але зневірятися при виникнення подібної ситуації не слід. Досить зміркувати, що даний пристрій, призначене для навертання на горловину і замикання паливного бака, по своїй конструкції складається з двох частин. При фіксуванні однієї з них в інший (коли замок відкритий), вони стають єдиним цілим. Коли ж замок замикається, фіксатори верхній частині кришки перестають утримувати нижню. В результаті вони стають відокремленими деталями, і верхня частина вільно провертається на горловині.
5
Отже, щоб викрутити кришку бензобака з несправним замком, треба якимось способом зафіксувати нижню половинку пробки з верхньої.
6
Для досягнення поставленої задачі беремо в руки електродриль зі свердлом і проробляємо зверху в кришці наскрізний отвір, діаметр якого від 4 до 6 мм. І вставляємо туди цвях, який допоможе безперешкодно зняти несправну кришку з паливного бака.
Коли в салоні автомобіля нюхом відчувається запах бензину, це свідчить про порушення герметичності в системі живлення двигуна автомобіля. Подібна несправність вважається однією з найнебезпечніших і вимагає негайних дій від власника по виявленню її причин та усуненню.
Вам знадобиться
  • Фігурна викрутка,
  • гайковий ключ на 13 мм.
Інструкція
1
Однією з численних причин подібного роду в автомобілях «класичних» моделей, що випускаються на Волзькому автозаводі, може стати текти паливного бака. Для з'ясування причини та підтвердження виниклих сумнівів достатньо відкрити кришку багажного відсіку. Якщо запах стає інтенсивніше, то звільніть бак від залишків палива, слив з нього бензин.
2
Далі в багажному відсіку, викрутивши саморізи, знімається внутрішня обшивка правого боку багажника.
3
Відтепер відкривається повний доступ до бензобаку. З якого знімається пароотводной трубка, а після того, як викруткою відпускаються хомути - знімається забірний гумовий шланг.
4
Потім від'єднується електропроводка, підключена до датчика рівня палива в бензобаку.
5
Викручується за допомогою гайкового ключа на 13 мм верхній болт на стяжной стрічці, що фіксує паливний бак на штатному місці, і сам бензобак успішно витягується з багажного відсіку автомобіля.
Зверніть увагу
Після проведення відновного ремонту бензобака, він встановлюється на місце, в порядку, зворотному зняттю.