Як знищити міль.

Якщо ви помітили, що в будинку пурхають дрібні метелики, швидше за все, це моль . Сама по собі моль не є небезпечною, у неї немає рота, і вона нічого не може з'їсти. Остерігатися потрібно гусениць молі і молі, яка харчується зерном, сухофруктами, крупою і борошном. Одного єдиного і вірного способу боротьби з молей ще не винайшли. Однак якщо використовувати деякі правила, можна звести розмноження молі до мінімуму.
Інструкція
1
Перед прибиранням речей в шафу на зимовий або літній період добре просушіть речі, бажано на сонці.
2
Зберігайте речі в добре закритих поліетиленових мішках або пакетах.
3
Якщо у вашій квартирі (будинку) вже завелася моль , використовуйте спеціальні анти моль ниє препарати. Фумігаційні кошти у вигляді таблеток і блоків можна розташувати по периметру всієї шафи і безпосередньо вкласти в речі. Препаратами контактної дії (аерозолі, розчини) необхідно обробити м'які меблі, килими. Такий захист позбавить вас від непроханих гостей надовго.
4
Для боротьби з гусеницями доведеться використовувати інші методи. Необхідно пам'ятати, вони не виносять сонячне світло, високу температуру (вище 45 градусів) і свіже повітря. Перед прибиранням речі в шафу, виперіть її при 60 градусах, добре просушіть на свіжому повітрі і пропрасуйте гарячою праскою. Так ви не залишите шансу на виживання жодної личинці.
Зверніть увагу
При використанні народних засобів будьте акуратні, оскільки багато хто з них токсичні і вогненебезпечні!
Корисна порада
Так само, як високої температури, личинки уникають і холоду. При температурі від -10 градусів і нижче, вони просто загинуть.