Як прикрасити ділянку квітами.

«Квіти - це залишки раю на землі». Кожен власник ділянки мріє про прекрасне і оригінальному саді, наповненому яскравими фарбами і запашним квітковим ароматом. Продумайте загальну концепцію ділянки, виберіть місця для посадки квітів, підключіть фантазію. І навіть без істотних фінансових вкладень у вас буде найвишуканіший і оригінальний сад у світі.
Інструкція
1
Визначтеся з видами квітів, продумайте їх посадку на території ділянки і акуратно висадіть їх в грунт. По можливості вибирайте квіти, які не потребують ретельного догляду і додаткових операцій, невибагливі до умов середовища проживання і легко переносять посушливі періоди. Не забувайте про те, що квіткові види мають різне забарвлення, декоративність і періоди цвітіння.
2
Прикраса ділянки квітами можна проводити за допомогою квітучих чагарників, витких рослин і квітів. Особливо красиво виглядає ділянка, прикрашений рослинами з послідовними періодами цвітіння. Першими будуть радувати око крокуси, проліски та інші первоцвіти. Далі зацвітають нарциси та незабудки. Квіти у весняному саду особливо привабливі, якщо вони пофарбовані в контрастні тони. Влітку на ділянці панують троянди, півонії, іриси і пр. Для літніх клумб зазвичай вибираються багаторічники. Але й однолетники (наприклад, запашний тютюн) вельми привабливі завдяки своєму п'янкому аромату. До осені золотисті і пурпурні фарби в сад приносять пишні айстри та жоржини. До першого снігу радуватимуть хризантеми або чорнобривці.
3
Облаштуйте на вашій ділянці традиційні клумби, бордюри, клумби-арабески або рокарії. На класичних клумбах можна висаджувати квіти різної висоти, поєднуючи їх з газонами і декоративними ландшафтними прикрасами - ліхтарями, скульптурами. Незвично виглядають візерунки із зелені та квітів. В бордюрах варто використовувати прості і низькорослі види. Альпійська гірка - мрія власників заміських ділянок - може вийти і з класичних альпійських видів, і з тривіальних братків. Неодмінно варто використовувати не тільки квіти, а й трав'янисті види, а також чагарники з буйною зеленою або строкатим листям.
4
Проявіть фантазію! Створіть на ділянці дизайнерські об'єкти. Наприклад, встановіть незвичайні клумби-горщики, зроблені своїми руками з лози. На ключових, опорних точках ландшафту ділянки помістіть витончені стійки з ампельними квітами . Романтично виглядають доріжки, прокладені через арки, повиті плетистими трояндами або клематисами. Організуйте декоративний ставок, заселений квітучими водними рослинами.
5
Прикрасьте квітами свій город. Безпосередньо серед овочів і зелені висадіть пару троянд або лілій, кущ півоній. Маленький «п'ятачок» між грядками можна заповнити маками або турецької гвоздикою. Такий город більше не буде нудним і буденним.