Як видалити фарбу з джинсів. Як видалити фарбу з одягу.

Джинсова тканина дуже щільна і фарба, що потрапила на матеріал, важко видаляється, особливо це стосується плям, глибоко проникнувших в структуру волокон. Чим швидше будуть прийняті заходи, тим краще буде результат. Головне, якщо ви капнули фарбу, не намагайтеся відтерти її серветкою, ви тільки ускладніть ситуацію, а позбутися плями таким чином все одно не вийде.
Вам знадобиться
  • -бензин, гас або ацетон
  • -пятновиводітель
  • -кусочек мила
  • -пральна порошок
  • -ненужная ганчірочка
Інструкція
1
Підкладіть під пляму із зворотного боку тканини щільну ганчірочку і просочіть фарбу бензином або гасом. Для виведення фарби зі світлих речей можете використовувати ацетон, а ось на яскравих тканинах краще не проводите експерименти з використанням цієї речовини. Склад ацетону відрізняється від гасу і уайт-спіриту та може виїдати пігмент з одягу. Після того як фарба розчинилася (якщо пляма було старе), потріть його чистою ганчіркою змоченою у використовуваному засобі. Намагайтеся відтерти якнайкраще, ви повинні повністю видалити основу фарби, а ось колір не завжди видаляється їдкими речовинами.
2
Намильте зону обробки звичайним милом і ретельно потріть. Прополощіть і подивіться, чи весь пігмент від фарби зійшов повністю. Якщо ні, візьміть плямовивідник і обробіть пляма. Хлорні відбілювачі підійдуть для білих речей, а от сучасні кисневі без оптичних відбілювачів можете використовувати для кольорових тканин.
3
Поперіть джинси звичним для вас способом. Якщо ви перете в машинці-автомат, попередньо заперіть пляма ще раз на руках. Пральна машина відпирає забруднення, але от з трудновиводімиє плямами впоратися не може. Додайте трохи більше норми прального порошку. Після прання оціните результат і, якщо він вас не влаштовує, повторіть вже пророблені раніше процедури знову. Зазвичай навіть найстійкіша фарбам не витримує натиску і віддаляється.
Джинси міцно займають чільне місце в гардеробі сучасної людини. Їх носять усі, від мала до велика, в будь-яку погоду, вдома, на роботі, в повсякденному житті і на свята. Пляма на улюблених і таких зручних джинсах може розладнати будь-якого, особливо якщо їм немає заміни. Невже викидати або витрачатися на хімчистку? Не варто, адже є кілька способів видалити пляма на джинсах в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • джинси з плямою, Vanish, Антіпятнін.
Інструкція
1
Якщо це пляма на старих робочих джинсах, ретельного виведення може і не буде потрібно. А якщо ви посадили пляма на ще новенькі джинси, не панікуйте. Все можна виправити, і для цього вам не потрібно прикладати багато зусиль.
2
Візьміть картопляну муку і приготуйте з неї густу кашку, яку потім накладіть на пляму. Залиште джинси в такому стані на 2-3 години. Якщо сліди від плям залишилися, спробуйте протерти ці місця ганчірочкою, змоченою бензином. Коли пляма повністю зійде, необхідно протерти це місце шматочком черствого хліба.
3
Старі плями на джинсах видаляються за допомогою очищеного скипидаром бензину. На місце під плямою кладеться промокальний папір, яку треба спочатку намочити бензином. Щоб уникнути появи розлучень, необхідно змастити область тканини навколо плями очищеним бензином або простою водою. Пляма протирається від краю до середини чистої білої ганчірочкою. Після того як пляма вичищено, промийте це місце водою і просушіть.
4
Для того щоб видалити пляму на джинсах, можна використовувати відомі сучасні засоби Vanish і Fairy. Але дотримуйтеся обережності, застосовуючи Fairy. Після видалення забруднення на джинсах може залишитися біла пляма. Щоб не було сумнівів, спробуйте спочатку обробити невелику ділянку з внутрішньої сторони на подгибку або іншій частині джинсів, яка не видно зовні.
5
Також непоганим засобом, що видаляє плями на джинсах, є спрей Антіпятнін.
6
У кравців здавна був оригінальний метод очищення від плям. Треба взяти портновский крейда і розтерти його до порошкоподібного стану, далі засипати з вивороту область, де розташоване пляма. Через пару годин потрібно почистити пляму щіткою. Процедура може повторюватися до повного зникнення забруднення.
7
Фірма AmWay, лідер мережевого маркетингу, також пропонує непогано зарекомендувало себе засіб для виведення плям. У складі засобу є кисневий відбілювач. Він не містить хлор. Відбілювач розбавляється гарячою водою і утворює пінний розчин. Його перед пранням треба нанести на пляму буквально на кілька хвилин.