Як встановити icq на телефон nokia. Як налаштувати аську на телефоні.

ICQ є однією з найбільш зручних служб обміну миттєвими повідомленнями через інтернет. Нею користуються близько 15 мільйонів чоловік по всьому світу. Всі надіслані повідомлення безкоштовні і доходять до адресата миттєво. Для власників телефонів Nokia існує кілька варіантів установки ICQ-клієнта.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся звичайним телефоном (не смартфон), вам необхідно скачати Java-додаток. Для цього відкрийте в браузері вашого телефону сайт wap.jimm.org і виберіть зі списку найостаннішу версію програми Jimm. Перейдіть по посиланню, де вам буде запропонований вибір пристрою. Натисніть Any mobile, потім No modules і виберіть російську мову зі списку. Натисніть Start downloading. Програма завантажиться і буде встановлена.
2
Якщо ж у вас смартфон Nokia, ви можете скористатися більш простим способом установки. Запустіть встановлений додаток "Магазин Ovi". Введіть в пошуку слово ICQ. Перед вами відкриється список програм, які підтримують сервіс ICQ. Виберіть одну з програм, натисніть "Завантажити" і додаток буде встановлено в телефон.
3
Якщо з якої-небудь причини вам не підійшов жоден з наведених способів, існує ще один варіант установки. Зайдіть на сайт www.icq.com з вашого комп'ютера. Вгорі сторінки знайдіть розділ ICQ Mobile і виберіть відповідний вам тип пристрою. В поле для введення впишіть номер вашого мобільного телефону і натисніть кнопку "Відправити". Вам прийде SMS-повідомлення з посиланням на файл. Завантажте його і встановіть на свій телефон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UbSrzrCLMCg