Як ставити лічильник на воду.

Лічильники на воду можуть встановлювати організації мають ліцензію на даний вид роботи. Самостійно встановлені прилади не приймаються до в воду в експлуатацію та оплата по них не проводиться. Для установки водолічильників потрібно звернутися в житлове експлуатаційне управління із заявою.
Вам знадобиться
  • -Паспорт
  • -Заяву
  • -договору з встановлює організацією
  • -договору про технічне обслуговування
  • -акт введення в експлуатацію
  • -пломбіровка
  • -договору про оплату за приладами обліку
Інструкція
1
Написавши, заява на установку лічильників, вам назвуть дату, коли до вас прийдуть встановлювати прилади обліку. Нічого самим купувати не потрібно. Вам потрібно буде укласти договір з встановлює організацією і оплатити установку і якщо буде потрібно, то додаткові послуги. Додатковими послугами вважається монтаж труби у відповідності з усіма встановленими нормами, установка перекривають вентилів і заміна зношеного устаткування яке буде прямо ставитися до установки водолічильників.
2
Після установки приладів обліку вам необхідно укласти додатковий договір з встановлює організацією на їх технічне обслуговування.
3
Викличте представника ЖЕУ для складання акта введення в експлуатацію та пломбуванні лічильників. В деяких випадках в цьому немає необхідності. Більшість ліцензованих підприємств по установці приладів обліку мають ліцензію не тільки на установку, а й пломбування, і введення в експлуатацію.
4
Зверніться в ЖЕУ для укладення договору на оплату води відповідно до показань приладів обліку.
5
В даний час практично всі лічильники води підключають до єдиної дистанційної службі, яка надсилає квитанції на оплату відповідно до показань ваших приладів. Вам залишиться тільки сплатити квитанції і перевірити правильність заповнених показань.