Як прибрати двійки з щоденника.

І чому наших батьків так хвилюють двійки в щоденнику? Двійки адже бувають у всіх, однією менше, однією більше - яка різниця. Якась рідкісна двійка нас мало турбує, часто здається, що така оцінка була отримана незаслужено.
Вам знадобиться
  • Щоденник, двійки.
Інструкція
1
Прикро повертатися зі школи додому, представляти по дорозі засмучені обличчя батьків. Якщо двійка - рідкісне явище, можна просто сказати батькам, що вчитель, зібравши всі щоденники для проставлення оцінок, помилився, хотів поставити 2 другого учня. Якщо двійки постійно ставлять тільки по одному предмету, можна звалювати все на вчителя, розповідати батькам, що викладач погано пояснює, не вміє правильно донести інформацію або ви йому просто не подобаєтесь. Таке дійсно зустрічається. Можна завести пару щоденників: один для хороших оцінок, другий для поганих. От тільки треба їх помітити різними наклейками або малюнком, щоб не переплутати похапцем.
2
Якщо в щоденнику виривати аркуші з поганими оцінками, він стане тонким і це буде сильно помітно, тому краще купити схожий щоденник, розколювати його з середини і замінювати зіпсовані сторінки на нові. Можна механічно позбутися двійки в щоденнику за допомогою гострого леза - акуратно видряпати оцінку повністю, або частково видалити і замінити її, наприклад на четвірку.
3
Є ще перевірений спосіб видалення двійки з щоденника, для цього потрібна хлорка в рідкому вигляді. Спочатку перевіряємо реакцію паперу, для цього наносимо зубочисткою маленьку крапельку хлору в непомітному місці, чекаємо 10 хвилин. Якщо папір не змінила колір - наносимо маленьку крапельку на двійку, залишаємо підсохнути, залишки витираємо ластиком. Якщо з хлором не вийшло, пробуємо марганцівкою і перекисом водню, вони є в кожному будинку. Беремо зубочистку, змочуємо її водою, опускаємо вологу зубочистку в марганець і в крапельку перекису водню, потім швиденько наносимо на пробний ділянку щоденника. Знову чекаємо хвилин 10, якщо папір не помінялася в кольорі, наносимо таку суміш на двійку і залишаємо до повного висихання.
Зверніть увагу
Батьки відчувають свою провину в тому, що їх дитина отримує погані оцінки. Втіха все-таки є - ти не один, є люди, які теж отримують погані оцінки, вони тебе розуміють.
Корисна порада
Батьки думають, що діти займаються чим завгодно, замість того, щоб вчити уроки. Потрібно їх переконати, показати, як багато книг, зошитів, довше сидіти за столом, обклавшись підручниками. І попадатися на очі батькам тільки з втомленим і виснаженим навчанням виразом обличчя.