Як збільшити ріст підлітку. Як увклічіть зростання в підлітковому віці.

В під ростковом віці можна поліпшити темпи росту, чого не зробити по досягненню 21 років. Активне зростання спостерігається в цьому віці в основному у хлопчиків, дівчатка зазвичай до 14-16 років виростають вище своїх однолітків протилежної статі. Якщо є відхилення від норми, потрібно звернути увагу всього на кілька речей, які найкращим чином позначаться на додаванні сантиметрів вгору.
Інструкція
1
Приділіть увагу харчуванню. В під ростковом віці потрібно більше їсти, бажано продуктів тваринного походження. Крупи, звичайно, теж не завадять, але в організм має надходити достатня кількість білка, без нього клітини починають ділитися повільніше, а зростання зупиняється. Їжте фрукти і овочі, а якщо немає такої можливості, приймайте вітаміни і мінерали. Після консультації з лікарем можете пройти курс прийому кальцієвих препаратів.
2
Обов'язково займайтеся спортом, тим більше в школах є різні секції, відвідування яких безкоштовно. Можете записатися в тренажерний зал або басейн. У вас повинна розвиватися не тільки кісткова тканина, але і м'язи. Якщо є проблеми з суглобами або інші хвороби сполучних тканин, підтримуйте тонус м'язів звичайними ранковими пробіжками. Намагайтеся щодня гуляти, свіже повітря і сонячні промені є активними стимуляторами росту.
3
В під ростковом віці нерідко спостерігаються нервові зриви, депресії і поганий сон. Частіше це пов'язано зі зміною гормонального фону і втомою від занять в школі. Постарайтеся спати не менше 6 годин на добу, а краще 7-8. У період сну відбувається активний розподіл клітин, організм оновлюється і виправляється.
4
Шкідливі звички, такі як нікотин і алкоголь, уповільнюють ріст закладений природою. Якщо не обмежити їх вживання, ви не тільки не виростите до генетично закладеного росту, але і всі ваші зусилля його збільшити будуть марними. Тому, якщо хочете бути здоровим, високим і красивим чоловіком, подбайте про своє майбутнє заздалегідь.