Як укладати валізу. ігри збирати речі в чемодан на одного.

Збирати валізи рано чи пізно доводиться кожному з нас. І неважливо, з якого приводу - радісному або сумного. А щоб не затьмарити настрій м'ятими речами, складати їх потрібно в певній послідовності.
Інструкція
1
Ідеальним варіантом чемодана є конструкція з жорстким дном, на коліщатках, з телескопічною ручкою, можливістю закрити багаж на ключ або кодовий замок. Обсяг чемодана залежить від кількості вашого багажу. Якщо ви подорожуєте на самоті, то вам буде достатньо невеликого валізки - він дуже місткий, незважаючи на невеликі розміри.
2
Укладати речі в чемодан потрібно в певному порядку, щоб у потрібний момент ви змогли швидко дістати необхідні речі, при цьому нічого не пом'ялося.
3
У самий низ сумки укладіть ті речі, які знадобляться вам нескоро. Це можуть бути розваги, типу, книг і журналів, білизна, пляжні приналежності (якщо ви їсте у відпустку на море).
4
Для того, щоб у валізі брюки не сильно пом'ялися, є маленька хитрість - складіть брюки внизу валізи так, щоб частина штанин визирала назовні. Зверху покладіть інші речі, а потім накрийте їх зверху залишилася частиною брюк.
5
Складайте речі в тематичному порядку - кофти на кофти, шорти на шорти і т.д. Так вам буде легше відшукати потрібну річ.
6
Все маленькі речі складіть в пакет і покладіть по боках чемодана.
7
Велике питання викликає взуття. Її краще скласти в самий низ багажу. Так при підйомі валізи, взуття не скотитися вниз і не помне речі. Кожну пару складіть в окремий пакет.
8
При укладанні речей у валізу, не повинно залишатися порожнеч по краях. В них будуть перекочуватися речі при перевезенні. Такі порожнечі краще заповнити чим-небудь, що не мнеться - шарфами, шапками, теплими речами.
9
Зверху в самому доступному місці повинні лежати речі, які можуть вам знадобитися в поїздці. Краще покласти їх в окремий пакет.
10
З великою обережністю у валізі потрібно перевозити рідкі предмети гігієни - шампуні, гелі, духи т.д. Всі вони повинні бути з щільно закривається кришкою. Кожен флакон потрібно помістити в поліетиленовий пакет і зав'язати. Всі предмети помістіть у пластиковий несессер.