Як прибрати дірку від пірсингу.

Прагнучи прикрасити себе пірсингом, більшість модників не думає про можливі неприємні наслідки. Часто отвори на різних частинах тіла викликають запальні процеси, на місці оригінальних сережок може з'явитися потворний рубець. Але навіть якщо перфорація шкіри не викликала ускладнень, одного разу перед вами може постати питання: як прибрати дірку від пірсингу? Не завжди вона благополучно заростає - в складних випадках доводиться звертатися до пластики.
Вам знадобиться
  • - Консультація з хорошим фахівцем з пірсингу
  • - Антисептик
  • - Засіб для лікування рубців
  • - Пластична операція
Інструкція
1
Робіть пірсинг тільки в професійних косметичних салонах з хорошими рекомендаціями. Щоб надалі у вас не виникло проблем, дотримуйтесь важливим правилам: - Не робіть в одному місці відразу два проколу. Спочатку дайте першому повністю зажити; - Поки дірка від пірсингу заживає, протирайте її вранці і ввечері ватною паличкою, змоченою в антисептику (наприклад, розчині мірамістину 0,01%); - Якщо на місці проколу утворилася скоринка засохлої крові, не намагайтеся відколупнути її нігтями! Змочіть ватку в антисептику і прикладіть до цього місця на 30 хвилин; - Порадьтеся з доктором, перш ніж робити пірсинг на особливо чутливих частинах тіла (мовою, інтимних місцях, грудній залозі та інших).
2
Дівчатам потрібно подумати, чи варто робити пірсинг на пупку. При вагітності у міру зростання живота невелике акуратне отвір розтягнеться, і часто це закінчується великим шрамом. Якщо ви прокололи пупок, перед плануванням вагітності зніміть прикраса - зазвичай прокол в цій області заростає від місяця до півроку.
3
Проконсультуйтеся з косметологом або дерматологом, якщо на місці маленької дірки від пірсингу утворився рубець. Для лікування невеликих свіжих шрамів вам можуть призначити комплексне лікування. Часто рекомендують сучасні засоби від рубців, такі як Контрактубекс, Клеврін, Медерма.
4
Зверніться до пластичного хірурга, якщо іншими засобами не виходить позбутися застарілих проколів (особливо коли вони дуже активно використовувалися). Не чекайте, поки рубець на місці пірсингу стане патологічним. Успіх лікування або хірургічної операції залежатиме від того, в якій стадії знаходиться шрам. Якщо пошкоджений тільки епідерміс, дефект шкіри можна буде досить легко прибрати, наприклад, лазерної шліфуванням. А от від келоїдних (червоних розростаються) вузлів буде позбутися набагато складніше. Коли ви приберете прокол від сережки, намагайтеся надалі слідувати моді без ризику для свого здоров'я і шкоди красі.
Зверніть увагу
Якщо у вас почалася пульсуючий біль в області дірки від пірсингу, почервоніння або пухлина і піднялася температура - терміново зніміть прикраса і зверніться до лікаря. Серьга в запаленої рані сприятиме проникненню мікробів в ранку і посилить патологічний процес.
Пірсинг сьогодні далеко не рідкість. Безліч молодих, а іноді й не дуже, людей, проколюють частини свого тіла і прикрашають їх сережками, штангами, спіралями і розтяжками. Щоб пірсинг був дійсно гарним і не заподіював шкоди вашому здоров'ю, потрібно правильно вибирати прикраси і ретельно доглядати за місцем проколу. У разі ж неправильного догляду, на жаль, не рідкісні ускладнення проколів, відторгнення прикрас.
Інструкція
1
Якщо у вас з'явилися які-небудь проблеми зі шкірою в місці пірсингу або неприємні відчуття, важливо вчасно почати лікування. Приміром, якщо навколо каналу спостерігається почервонілий наріст, рубцева тканина, то необхідно відразу ж зняти прикрасу і ретельно його оглянути. Цілком можливо, що запалення почалося тому, що прикраса недостатньо ретельно відполіроване або не підходить за розміром - занадто коротке і тисне на місце проколу. Таким чином, якщо прикраса натирає або дряпає шкіру, його просто потрібно замінити на інше, а запалене місце протягом деякого часу обробляти мирамистином.
2
Якщо на місці проколу є запалення з відчутним ущільненням, то необхідно відразу ж зняти сережку та накласти на прокол мазь Вишневського. Потримайте 20-30 хвилин, а потім промийте прокол з милом. Ретельно змийте залишки мазі та мила і промокніть місце запалення стерильним бинтом, після чого закапайте в прокол мирамистин. Тепер прикрасу можна вставити на місце, промивши його мирамистином. Прокол змастіть Актовегином або Банеоцином (згідно інструкції до мазей), пов'язок не накладалися. Постарайтеся не турбувати канал, чи не повертати прикраса. Протягом трьох наступних днів промивайте прокол розчином фурациліну (одна таблетка на півсклянки кип'яченої води), впорскуючи ліки в канал шприцом без голки.
3
Якщо прокол гноїться довгий час, і лікування не допомагає, то прикраса слід вийняти і пірсинг заростити, так як після нагноєння канал може деформуватися. Якщо місце проколу і раніше запалюється, обов'язково зверніться до лікаря.