Як прибрати синці від уколів. залишилися синці після уколів.

Безліч хвороб вимагає того, щоб вам робили уколи. Процедура не дуже приємна, та й наслідки після нього залишаються такі, з якими потім доводиться довго боротися. Найпоширенішим слідом після уколу є синяк, який дуже довго проходить.
Вам знадобиться
  • - капустяний лист
  • - йод
  • - житній хліб і мед
  • - магнезія
  • - рисовий відвар
  • - відвар з ромашки
Інструкція
1
Для того щоб прибрати синяки від уколів, потрібно слідувати деяким правилам: Візьміть капустяний листок, трохи потримайте його в руках, щоб він нагрівся. Прикладіть його на місце, де з'явилися синяки . Холодний листок прикладати не можна, так як місця після уколів дуже чутливі до холоду, і може утворитися абсцес.
2
На ніч зробіть йодну сітку. Для цього змочіть ватяну паличку в йод і «намалюйте» сітку. Це допоможе зігріти синяки від уколів, а це в свою чергу сприяє їх швидкому зникненню.
3
Візьміть трохи житнього хліба, додайте столову ложку меду. В результаті змішування у вас повинно вийти тісто. Зліпити з нього коржі і прикладіть їх на синяки . Метод приносить невеликий дискомфорт, але зате ефект прекрасний.
4
Купіть в аптеці магнезію. Робіть примочки на ніч. Все синяки повинні зникнути за 4-5 сеансів.
5
Візьміть столову ложку меду і трохи розігрійте її. Намажте синяки , а зверху прикладіть поліетиленовий пакет для того, щоб не забруднити одяг. Залиште так на ніч. Для повного позбавлення від синців буде потрібно 5-8 сеансів.
6
Зробіть рисовий відвар. Змочіть в ньому серветку і прикладіть на місце, де утворилися синяки . Залиште так на 25 хвилин. Потім протріть синяки відваром з ромашки. Ромашка має розсмоктуючими властивостями, а значить, синяки швидше зникнуть.
7
Після душу використовуйте звичайний крем, у складі якого є вітамін К, Р або С. Ці вітаміни сприяють швидкому розсмоктуванню сіняков.Для того щоб скоріше прибрати синяки від уколів можна також використовувати аптечні засоби. Серед них є і мазі і примочки. Так що, який метод вам підходить найбільше - вирішувати вам.