Як правильно качати прес. Як краще качати верхній прес живота.

  •  Пружні, сильні, рельєфні м'язи живота є однією з основних складових ідеалу сучасної краси - як жіночої, так і чоловічої. Але досягти ідеалу не завжди просто, часто доводиться йти до наміченої мети шляхом довгої і наполегливої праці.
  •  Для досягнення хороших результатів качати прес зазвичай доводиться щодня (а іноді й по два рази на день) - благо м'язи живота швидко відновлюються, тому щоденні тренування, навіть інтенсивні, рідко призводять до травм і ускладнень. Особливо, якщо робити це правильно.
  •  Можна звернутися за консультацією в один з численних фітнес-центрів, і займатися вдосконаленням своєї фігури під керівництвом досвідченого інструктора, але при бажанні і наявності терпіння качати прес можна і в домашніх умовах. Виконуючи вправи для м'язів живота, не забувайте про правильне дихання - на вдиху м'язи напружуються, а на видиху - розслабляються.
  •  Розподіляти навантаження слід акцентовано - для того, щоб забезпечити необхідне навантаження нижньої частини преса, використовуються вправи, що припускають підйом ніг, а для верхньої частини преса підбирають вправи, засновані на підйомі верхньої частини корпусу.
  •  Для тренування косих м'язів живота (саме вони допомагають формувати привабливий силует фігури в районі талії) виконують нахили і повороти з навантаженням. Правильне чергування вправ - запорука успіху: спочатку тренуємо нижню частину преса, потім - косі м'язи живота, і тільки потім - так званий «верхній» прес.
  •  Починаючи з малого кількості підходів, необхідно поступово нарощувати навантаження. Перші результати ви помітите вже через дві-три тижні інтенсивних тренувань. Головне в заняттях спортом - регулярність і терплячі тренування, тільки так ви зможете пишатися собою і своїм ідеальним пресом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=djOC--qnSHY