Як ущільнити двері.

Протяги в квартирі в змозі зіпсувати не тільки настрій, але і похитнути наше здоров'я. Нерідко причиною появи протягів служить нещільне прилягання дверей до дверної коробки. Таке трапляється, якщо двері була посаджена на місце не цілком професійно, або рассохлась від часу, вологості і температурних впливів. Щоб напевно впоратися з протягами, доведеться ущільнити двері .
Вам знадобиться
  • Рубанок, стамеска, шуруповерт, шматок картону, крейда, нащельні рейки
Інструкція
1
Для запобігання небажаного доступу повітря в приміщення, інакше іменованого в народі сквозняком, придумано кілька видів так званих нащельні рейок. Втім, набагато ефективніше додаткова підгонка двері за місцем. Трапляється, що прибивши нащельні рейку, ми виявляємо, що двері попросту перестає закриватися і відкриватися.
2
Почніть усунення несправності з огляду двері. Це допоможе визначити місце, де двері заїдає. Приготуйте шматочок тонкого картону і введіть його в щілину між дверною коробкою і двері ю. Переміщайте картон уздовж щілини, щоб встановить місце, де погана стиковка привела до заїдання. Інший спосіб - нанести на край дверей лінію кольоровим дрібному. В місцях надмірно щільною стикування між двері ю і коробкою крейда зітреться.
3
Найпоширеніша причина заїдання двері пов'язана з її провисанням через ослаблення петель, на яких двері кріпиться. Просте підкручування шурупів навряд чи допоможе. Доцільно видалити старі кріпильні шурупи і поставити в отвори з-під них дерев'яні заглушки. Тепер потрібно намітити нові місця для вгвинчування шурупів, встановивши двері в потрібному положенні, що виключає заїдання і провисання.
4
Заедание двері може спостерігатися і при розбуханні якої-небудь ділянки двері. Рекомендується в такому випадку під одну з петель підкласти тонку прокладку з картону або зрізати частину деревини стамескою або рубанком.
5
При зачіпанні двері ю верхнього або нижнього краю дверей необхідно обробити виступаючі частини двері рубанком і наждаковим папером. Проблему з заеданием тій частині, на якій встановлено замок, можна за допомогою дерев'яної або пластикової прокладки. Правило тут просте: якщо заїдає нижня частина дверей, прокладка ставиться під підставу верхньої петлі і навпаки. В ситуації, коли заїдає край дверей, на якому встановлені петлі, встановіть прокладку під тією петлею, що розташована ближче до місця заїдання.
6
Якщо пропоновані прийоми не надали належної дії, ви можете використовувати нащельні рейки. Такі рейки можна підібрати по типам залежно від складності ситуації з двері ю. Клиновидна планка відрізняється хорошою міцністю і ефективністю, а пластикова трубка хороша своєю пружністю. Можливо також використання стрічок з клеїть шаром або металевих рейок із щітками.