Як зробити барабанну установку.

Ви хочете навчитися грати на барабанах, але у вас немає грошей, щоб купити барабанну установку? Існує спосіб побудувати свої власні барабани з порожніх пластикових відер і банок з-під фарби. Вибір підручного матеріалу ґрунтується на базових принципах роботи зі звуком.
Вам знадобиться
  • Пластикові відра, металеві банки з-під фарби, ванночки з-під морозива, келихи, кришки від каструль, барабанні палички
Інструкція
1
Перед тим як почати бігати по околицях у пошуках порожніх банок і відер, варто вивчити кілька базових звукових правил. Порожнисті ємності, такі як великі пластикові відра або металеві банки, звучать по-різному в залежності від свого розміру. Згідно законам фізики, великі ємності з великим простором для вібрації звуку будуть мати нижчий тон, тоді як менші ємності звучатимуть вище.
2
Спираючись на даний принцип, почніть створення своєї установки. Почніть з басового барабана (бочки). Кращим вибором стане пятнадцатілітровое промислового типу відро, на зразок тих, що використовують у будівництві. Звук такий ємності буде найбільш глибоким і низьким.
3
Кращим рішенням для створення основного барабана стане перевернута трилітрова металева банка. Для створення особливого перкуссівного ефекту можна буде засипати в неї пару цвяхів або монеток.
4
Для створення томів використовуйте дві перевернуті трилітрові пластикові ванночки з-під морозива. Для витягання звуків різної висоти експериментуйте з ударами по краю і по центру.
5
Для створення тарілок використовуйте келихи різних розмірів. Залежно від величини і матеріалу, келихи звучатимуть по-різному. Якщо ви боїтеся розбити келихи, то спробуйте використовувати металеві кришки від каструль.
6
Як тільки ви зібрали всі свої відра, розмістіть їх на рівній поверхні отворами вниз, щоб звук не поширювався назовні, але вібрував всередині барабанів. Поставте стілець, сядьте на нього так, щоб басовий барабан знаходився між вашими колінами. Решта барабани розмістіть на столі трохи вище ваших колін. Залишилося знайти пару барабанних паличок і почати грати.
Зверніть увагу
Перед тим як почати вправлятися в грі на новій барабанній установці, переконайтеся в тому, що місце має достатню звукоізоляцію. Найкращим рішенням буде гараж чи підвал вашого будинку.
Корисна порада
Пластикові та інші відра можна придбати в магазинах для дому та будівельних супермаркетах
Прослухали національну музику народів Африки і вирішили навчитися грати на барабані? Його можна зробити самому, і буде він не гірше покупного!
Вам знадобиться
  • бажання зробити барабан, шкіра, шпон
Інструкція
1
Виявилася пристрасть до музикування, але коштів на покупку барабана ні? Не засмучуйтеся, барабан можна зробити самим!
2
Візьміть відро, переверніть його і спробуйте постукати по ньому. Якщо такий барабан здається вам занадто примітивним, то його можна ускладнити. Переверніть відро назад. Візьміть шкіряний піджак, відсічі у нього спинку. Цю шкіру ви будете використовувати в якості основи барабана. Тонкої мотузкою прив'яжіть туго натягнуту шкіру на відро, закріпіть. Спробуйте на звук тепер. В даному випадку можна варіювати розміром і матеріалом відра; звук від металевого або пластмасового барабана буде докорінно відрізнятися.
3
Якщо барабан з відра здається вам кілька неестетичним, то можна поробовать благороднішу модель. Візьміть тонкий шпон, склейте його в декілька шарів якісним клеєм. Зігніть акуратно шпон, закріпіть. Тепер обробіть основу барабана шкуркою, покрийте лаком або, якщо вам більше подобається, то спочатку фарбою, а вже зверху лаком. Дочекайтеся, поки покриття висохне. Дно зробіть також з шпону, прикріпіть до основи. Туго натягніть шкіру, зафіксуйте її. Тепер можете декорувати барабан за вашим смаком, і - все! Можете пишатися власноруч зробленим барабаном.
Зверніть увагу
Під час своїх репитиції стежте за реакцією сусідів - якщо почнуть занадто активно стукати по батареї, репетицію краще перенести в інше місце, з акустикою гірше.