Як закінчити школу.

Закінчення школи - дуже відповідальний етап у житті кожної людини. Кожному треба переступити цей бар'єр. Знадобиться багато сил і терпіння, розуму і винахідливості, знань і практичних навичок. Але школу закінчити треба - незалежно від того, чи будете ви навчатися далі чи підете працювати.
Інструкція
1
Фундамент для майбутнього успішного закінчення школи закладається вже в початковій і середній школі. Якщо не хочете мати проблем в старших класах, починати працювати потрібно вже з малих років. Якщо вчитися добре з самого початку, то у вас буде певна репутація до кінця навчання. Таких учнів частіше пророкують в медалісти. Зараз, звичайно, багато що залежить від успішної здачі ЄДІ, але погодьтеся, якщо вчитися на совість з самого початку, в голові залишиться значно більше знань, і здача такого іспиту буде вже не такою складною.
2
Сама здача ЄДІ являє собою не відповіді на якісь конкретні питання, а тестову форму завдань. В ЄДІ з російської мови, правда, є розділ, де потрібно написати есе. У кожному разі, це не такий іспит, до якого можна підготуватися за три дні, знайшовши відповіді на питання і витягнувши на іспиті якийсь один квиток. Тут потрібні комплексні знання, тобто, займатися потрібно довго, поступово опановуючи тему за темою. Тому, щоб успішно закінчити школу , здавши ЄДІ, і тим самим забезпечити собі вступ до вузу, потрібно ретельно займатися протягом останніх двох років - 10 і 11 класу.
3
Як раз-таки щоб підготувати себе до цієї старанної роботи, потрібно ще в початковій і середній школі виробляти в собі звичку трудитися. Це не так складно, як здається. Багато матерів скаржаться, що школа забирає все здоров'я дітей, особливо якщо дитина добре і багато займається. Однак можна раціоналізувати працю дитини, зробити так, щоб на виконання домашнього завдання йшло якомога менше часу. Тоді та навчання буде даватися легше, і у дитини буде залишатися більше часу на те, щоб займатися нормальними дитячими справами - гуляти з однолітками.
4
Важко брати бика за роги, коли час вже упущено, і ви прийшли в старші класи школи з "багатим" послужним списком: затримками в одному класі на два роки, трійкам і двійками і відмітками про погану поведінку. Тут потрібно вже тільки ваша воля. Але на майбутнє знайте: щоб уже у ваших дітей не було проблем із закінченням школи, потрібно прищеплювати здорове ставлення до навчання вже з дитинства. Тоді у них не буде труднощів, з якими зіткнулися ви.