Як зробити британський прапор.

Британський прапор представляє з себе прямокутне полотнище, що зображує подвійний (прямий і «андріївський») хрест червоного кольору з білою облямівкою на синьому фоні. Зробити британський прапор з тканини або замші можна за заздалегідь виготовленому ескізу.
Інструкція
1
Візьміть альбомний аркуш і намалюйте на ньому олівцем ескіз прапор а в натуральну величину (тобто в розмірі, в якому плануєте зробити прапор ). Зітріть зайве.
2
Виріжте деталі прапор а: п'ять деталей хреста (прямий і чотири променя «косого»), одна деталь облямівки, шість деталей фону. Деталі фону вам не знадобляться.
3
Прикладіть деталі до тканини або замші відповідно до кольорів прапор а й формою деталей. Виріжте на тканині з припусками на шви, на замші - без припусків. Як фон виріжте шматок синьої тканини або замші за розмірами альбомного листа.
4
У деталей з тканини обробіть краю. Замшеві деталі в попередній обробці не потребують. Потім розташуйте всі деталі на тлі (теж попередньо обробленому) впритул один до одного, приколіть шпильками і сострочіть на машинці. Слідкуйте за рівністю строчки і щільним приляганням деталей. Британський прапор готовий.