Як поставити бізнес на потік.

Багато починаючі підприємці стикаються з природною проблемою браку часу і сил для виконання робочих завдань, які з розвитком бізнесу наростають як снігова куля. І навіть незважаючи на найвищу працездатність і вміння спати чотири години на добу, кожного підприємця рано чи пізно відвідує думка поставити бізнес на потік, щоб, нарешті, розвантажити себе від постійних турбот і отримати можливість зітхнути вільніше. Якщо в описаних рядках ви впізнали себе, значить, вашому бізнесу пора рости.
Інструкція
1
Розгляньте бізнес як систему, що складається з взаємозв'язаних елементів, які, об'єднуючись, дозволяють досягати поставлених перед фірмою цілей. При цьому кожен з елементів грає свою роль і виконує різні функції. Наприклад: • облік руху грошових коштів - бухгалтерія; • виконання основних функцій (продаж або виробництво продукції) - торговий або виробничий персонал; • робота з постачальниками - відділ постачання; • розвиток бізнесу - відділ маркетингу; • координація дій усіх підрозділів - администрация.Рассмотренные функції і відділи, звичайно ж, носять умовний характер. Проте, в різних компаніях перераховані завдання так чи інакше вирішуються. Тому перше, що вам слід зробити, щоб поставити бізнес на потік - це побудувати схему всіх процесів, виконання яких є необхідним для успішної роботи та розвитку фірми.
2
Щоб бізнес заробив самостійно, займіться пошуком найманого персоналу. Ключові позиції, на які вам знадобляться співробітники, ви також побачите в створеній схемі. Ваша роль як власника і господаря бізнесу доповниться що раніше не використовуваної функцією: вам доведеться контролювати, як наймані співробітники виконують доручену роботу. На цьому етапі, можливо, ви зіткнетеся з складнощами, викликаними тим, що мотивація найманого працівника в корені відрізняється від мотивації господаря бізнесу .
3
На жаль багатьох підприємців, далеко не всі бізнеси можуть існувати без постійного розвитку. Просування бізнесу - це як той елемент, який буває важко віддати в управління найманому менеджеру. Причина криється не стільки в мотивації, скільки у відповіді на питання: хто краще власника може знати, як розвивати бізнес? Якщо ж ви знайшли співробітника, який довів свій потенціал, можете бути впевнені: ви ставитеся до нечисленної групи талановитих підприємців, які зуміли поставити бізнес на потік.