Як прибрати запах з дивана. Як почистити диван від запаху сирості.

Будинок для людини - це місце, куди він приходить після важкого трудового дня, де відпочиває і набирається сил. Сторонні запахи завадять організму повністю відновитися, що негативно відбивається на вашому здоров'ї та самопочутті в цілому. Запах здатний відштовхнути ваших гостей.
Вам знадобиться
  • Різні чистячі засоби, пилосос.
Інструкція
1
З'ясуйте причину запаху. Він може виходити від плями, а може - від усього дивана.
2
Запах йде від плями. Тоді спосіб чистки залежить від обівкі.Для шкіри та замші використовуйте мильну воду. Не можна користуватися розчинниками і пральним порошком для шкіри. Для замші можна, але з обережністю і при мінімальному тиску. Флок, велюр і жаккард протріть ганчіркою, змоченою в мильному розчині. Жаккардом протипоказані пральні порошки і хлоровмісні засоби, прання в гарячій воді і в машинці (для знімних чохлів). Після видалення плями, флок можна попрасувати, а велюр протерти молоком з содою, якщо від обробки він почав блищати.
3
Можна користуватися спеціальними засобами для конкретного матеріалу, замовити чистку на будинок або скористатися послугами хімчистки. Якщо диван давно не чистився, від чистки конкретного місця може залишитися негарне пляма. В цьому випадку краще одразу викликайте спеціаліста або готуйтеся до чищення дивана повністю.
4
Запах йде від усього дивана через зношеність. Спробуйте наступні варіанти.1) Оцтова кислота - протріть обівку.2) Хімічні чистячі засоби - протріть обівку.3) Сіль - насипте її на диван і залиште на кілька часов.4) Поглинач запаху для тварин - насипте його на диван і залиште на кілька часов.5) Викличте фахівця.
5
Запах йде від усього дивана, його тільки привезли з магазину. Якщо запах сильний і різкий, фахівці рекомендують обміняти або повернути диван. Якщо запах затхлий, швидше за все, диван відволожився на складі. Після просушки запах зникне, але каркас може покоситися безповоротно. Якщо запах хімічний, тоді диван загрожує вашому здоров'ю.
Корисна порада
Якщо ви купуєте диван в магазині, поцікавтеся, як за ним доглядати. Сучасну меблі виконують з різних матеріалів, кожному з яких потрібен свій догляд. У більшості випадків в боротьбі за чистоту допоможе миючий пилосос. Приділяйте увагу меблів, тоді вона вам прослужить довше. Свіжа пляма, а разом з ним і запах, вивести набагато простіше.