Як носити довгу шапку.

Мода - дама примхлива і мінлива. І це стосується не тільки вечірніх або повсякденних нарядів, але і зимових речей. Навіть шапки, здавалося б, величина постійна і слабо подвергаемая змінам, повинні не тільки зігрівати в холоди, але і правильно поєднуватися з одягом і вміло подаватися.
Інструкція
1
Відносно недавно в моду увійшли шапки з довгими «вухами». Носити такі шапки бажано людям високого зросту, щоб візуально не вкорочувати фігуру. Якщо модель виконана у вигляді вушанки, можете залишити «вуха» вільно спадають уздовж тіла. Так носять шапки з довгими пуховиками, пальто.
2
Якщо обмотати довгі кінці шапки навколо шиї на зразок шарфа, то можна не тільки значно утеплитися, але і придбати репутацію модниці. Таким чином, ви отримуєте модель «два в одному» - шапку і шарф в одному флаконі. Краще обмотати «вуха» вільно, вийде гарна драпірування. Так можна носити шапки з короткими бомберами або одягом в стилі мілітарі.
3
Але шапка може бути довгою і сама по собі, щось на зразок ковпачка казкового гнома. Такі моделі зазвичай носять діти або студенти-оригінали. Найчастіше ці шапки мають яскраві кольори і можуть поєднуватися з будь забавною одягом в тому ж стилі. Класичний варіант носіння такої моделі - вільно спускається ковпачок, який може бути завдовжки до талії. Коротка куртка або хуліганистих пальто яскравого або чорного кольору ідеально доповнять образ безбаштового фріка.
4
Але існує і ще один оригінальний спосіб для носіння довгою шапки. Зауважте ковпачок вузлом. В цьому випадку модель повинна бути виконана з досить тонких ниток, щоб вузол не здавався більше голови і не відтягував її назад.
5
Для того щоб довга шапка мала закінчений вигляд, її кінці часто прикрашають помпонами або китицями. Вони надають своєрідний шарм образу, а часом повертають нас у дитинство. Не бійтеся цих елементів декору, адже без них довгу шапку важче носити. Помпони та кисті є свого роду вантажами, які злегка утяжеляют «вуха» і ковпачок, розпрямляючи їх по всі довжині і надаючи форму.Будьте в тренді!