Як привчити дитину до каші. Як привчити немовляти є кашу.

Хліб та каша - їжа наша. Так говорили наші предки, що жили на Русі ще за часів правління царів. І виявляється, недаремно говорили. Будь-яка каша: гречана, рисова, манна, пшоняна і так далі - дійсно вельми корисна. Вона містить масу живильних речовин, необхідних організму, особливо дитячого. Більш того, каша - це профілактика шлунково-кишкових захворювань. Єдина проблема, яка може виникнути в зв'язку з щоденним прийомом каші - це дитячі протести. Як же привчити дитини до каші?
Інструкція
1
Не забувайте про різноманітність. Не давайте дітям щодня одну і ту ж кашу. Нехай, наприклад, сьогодні буде пшоняна, завтра геркулесовая, післязавтра рисова каша і так далі. Намагайтеся надавати дитині можливість вибору виду каші, але не замінюйте її іншим блюдом.
2
Як правило, ледь почувши, наприклад, про геркулесовой каші, ми уявляємо собі щось тягуче, невідь симпатичне і дієтичне. Не створюйте подібного стійкого зорового образу геркулесовой і будь-який інший каші у дитини . Нехай вона завжди буде красиво подана до столу. Намагайтеся уникати рецептів, за якими блюдо вийде хоч і корисним, але не дуже смачним. Пам'ятайте, будь-яку кашу завжди можна приготувати смачно! Так приготуйте її так, ніби вона є головним блюдом святкового столу.
3
Також не варто подавати на стіл дитині кашу, а самим в цей момент на його очах уплітати за обидві щоки, наприклад, красиві й ароматні телячі відбивні чи інше вабливе блюдо. Звичайно, маленькій дитині теж захочеться покуштувати ваше блюдо. Адже він не розуміє, що його дитячий шлуночок ще просто не в змозі впоратися з такою їжею. Тому поїжте кашу разом з дитиною. До речі, дорослим вона теж завжди буде корисною. Нехай каша увійде в раціон всіх членів сім'ї, а не буде виключно дитячим харчуванням. Тоді боротися з примхами буде простіше.
4
І, нарешті, якщо дитина категорично відмовляється їсти кашу, зрідка допустите заміну цієї страви чим-небудь іншим, але з тією умовою, що на наступний день він обов'язково її с'ест.Такім чином, привчити дитини до каші можна непомітно для нього самого. Без неї дитина вже не буде представляти свій щоденний раціон. Головне, щоб приготовлена каша була смачно і з любов'ю.