Як продавати дивани.

Продаж меблів, це серйозний бізнес, що вимагає відповідної підготовки персоналу та самого місця продажів - магазину. Економічна криза, що торкнулася всі сфери виробництва та економіки, не обійшла стороною і виробництво і продаж меблів. В ситуації найвищої конкуренції меблевим компаніям доводиться враховувати всі нюанси бізнесу. Ось декілька порад про те, як можна підвищити продажі меблів.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно магазин або відділ в гіпермаркеті, сайт, та консультація бізнес-тренера.
Інструкція
1
Визначтеся з асортиментом свого товару. Можливо, ви захочете продавати тільки кухонні меблі, або м'яку, або, наприклад, виключно дивани . Це дозволить вам найбільш повно і різноманітно представити цю категорію меблів.
2
Визначте місце для магазину. Постарайтеся вибрати місце, яке знаходилося б у багатолюдному районі, поблизу великих магазинів та інших публічних установ. Чудово, якщо ваш магазин буде розташований в такому районі, де достаток жителів відповідатиме ціновій політиці вашого магазину, і зможуть купувати ваші дивани .
3
Проведіть вивчення вікової категорії жителів вашого району. Це допоможе вам зробити різноманітнішим асортимент диванів. Якщо в районі багато дітей - має сенс привозити більше дитячих меблів, якщо молоді - зверніть увагу на модернові моделі, пенсіонерів - ваш вибір прості і зручні моделі.
4
Працюйте з постійними постачальниками товару. Надійному та багаторічному клієнту постачальник завжди піде на зустріч, знизить ціни і дасть розстрочку.
5
Оформіть торговий зал. Він повинен бути досить просторим і затишним, його дизайн повинен дозволяти відвідувачам вільно пересуватися між виставковими зразками.
6
Відкрийте супутній інтернет-магазин з можливістю розглянути зразки в форматі 3D.
7
Постійно давайте рекламу про поповнення асортименту і надходженні нових моделей, поширюйте рекламні листівки у великих гіпермаркетах.
8
Візьміть за правило проводити регулярні тренінги для персоналу з підвищення продажів.
Зверніть увагу
Організуйте послугу замовлення покупки по каталогу.
Корисна порада
Надайте своїм покупцям послугу доставки товару і вантажників.