Як зробити закруглені краї. насадки на об'єктив дозволяють робити закруглені краї.

Іноді одна лише маленька деталь може істотно поліпшити зовнішній вигляд всього зображення. Фотографії з закругленими краями відмінно доповнюють дизайн сайтів, плакатів, аватарок і буклетів. У графічному редакторі Photoshop не існує вбудованої опції або плагіна для вирішення даного завдання. На щастя, існує доступний спосіб, як просто і швидко закруглити краю потрібного вам малюнка.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Adobe Photoshop версії CS і вище
Інструкція
1
Запустіть Photoshop і відкрийте фотографію, яку хочете закруглити. Зображення буде відкрито в окремому шарі. Створіть новий шар поверх зображення.
2
У новому шарі намалюйте прямокутник із закругленими краями за допомогою інструменту Rounded rectangle tool. Колір заливки не має значення. Постарайтеся розтягнути отриманий прямокутник так, щоб він майже збігався за розміром з вашою фотографією (але при цьому його краю не виходили за краї фотографії).
3
У списку шарів двічі клікніть на новому шарі, де щойно намалювали прямокутник. Відкриється вікно налаштувань стилю шару. В налаштуваннях Advanced Blending поставте значення Fill Opacity на 0 (повністю прозоре).
4
Клацніть на вкладку Paths. У правому верхньому куті знайдіть значок стрілки і клікніть на нього. У списку опцій виберіть "Make Selection ...". В меню настройки "Make Selection ..." переконайтеся, що значення Feather Radius одно 0 пікселів. Поставте галочку в боксі Anti-aliased. Натисніть ОК. Дана дія виділить область прямокутника.
5
В меню Edit виберіть функцію Copy Merged. Створіть новий документ, вставте скопійоване зображення (Edit-Paste). Ви отримали готове зображення з закругленими краями , яке тепер можете зберегти в будь-якому зручному для вас форматі.
Корисна порада
Якщо вам потрібно буде закруглити кілька фотографій одного розміру, то збережіть перший результат як PSD-файл і використовуйте як контура для наступних зображень.