Як дізнатися свій обмін речовин. люди з прискореним метаболізмом.

Обмін речовин або, як його ще називають, метаболізм - це процес розщеплення поживних речовин в організмі і перетворення їх в енергію. Кожен знає, що саме від правильного обміну речовин залежить фізичний стан, настрій і зовнішній вигляд людини.
Інструкція
1
Регуляція обміну речовин особливо хвилює тих, хто мріє про красиву фігуру. А таких сьогодні стає все більше і більше. У нашому організмі процесом обміну речовин управляє ендокринна і нервова системи. Ендокринні залози виробляють гормони, які впливають на метаболічні процеси в тканинах і органах. Центральні відділи нервової системи регулюють виділення гормонів ендокринними залозами і надходження їх в кров.
2
Розрізняють три види метаболізму: прискорений, нормальний і економний. Люди з прискореним метаболізмом можуть їсти все і досхочу. Жири в їх організмах спалюються набагато швидше, ніж накопичуються. Нормальний метаболізм допомагає людям підтримувати більш-менш пристойну форму. А ось люди з економним метаболізмом не можуть дозволити собі в їжі нічого зайвого. Це якраз ті, хто «від води повніє», як кажуть.
3
Дізнатися, яким метаболізмом ви володієте, можна, провівши біохімічне обстеження організму. Але, по-перше, це дорого і не всім доступно. По-друге, довго. А по-третє, можливо тільки в досить великих містах.
4
Існує простий тест на визначення типу вашого метаболізму. Проводити його потрібно в спокійній нормальній обстановці, краще всього в неділю. В кімнаті повинно бути прохолодно.
5
Прокинувшись, зробіть всі гігієнічні процедури, окрім душу. Одягніться так, щоб було прохолодно, але не холодноВажно! З вечора у вас має бути приготована вівсяна каша, зварена на воді (обов'язково).
6
Розігрійте 300г каші до кімнатної температури і швидко з'їжте, не запиваючи. Гидко, несмачно, але один-то раз можна!
7
Чекайте кілька хвилин. Якщо вам стало жарко, виступила піт, значить у вас прискорений метаболізм. Якщо вам стало просто тепло - нормальний метаболізм, а якщо ви нічого не відчули - це ознака економного, уповільненої метаболізму.