Як привчити до читання дітей.

Всім відомо, що не кожна дитина має тягою до читання . Щоб привчити до читання дітей, деколи доводиться докласти чимало зусиль. Як же це зробити і обійтися, що називається, малою кров'ю?
Інструкція
1
Починати долучати до читання дитину найкраще в самому ранньому віці. В той час, коли він ще тільки повзає і вчиться ходити, починайте читати йому всілякі казки та оповідання для найменших. Намагайтеся робити це емоційно і барвисто. Так у дитини ще в дитинстві з'явиться інтерес до книжок.
2
Як тільки дитина починає підростати, але ще не досягає віку самостійного читання, купуйте йому барвисті книжки для найменших. В них, як правило, міститься мало тексту, написаного великим шрифтом, і багато кольорових яскравих картинок. У багатьох книжках передбачена можливість звукових ефектів. Жодна дитина не залишиться байдужим до такої літератури для наймолодших читачів. З часом цей інтерес може перейти в захоплення читанням.
3
Постарайтеся щодня влаштовувати з дитиною щонайменше годину читання. Поки він ще зовсім маленький, читайте вголос ви. Пізніше він сам читатиме все більше і більше. Тільки не завантажуйте його великою кількістю інформації враз. Нехай все читання буде розподілено на весь день, якщо, звичайно, дитина сам не просить почитати йому або самостійно не бере книжку і не починає читати. В такому випадку не потрібно його переривати. І взагалі, нехай читання стане хорошим тоном поведінки в будинку. Якщо дитина буде бачити читаючих батьків, то і сам буде тягнутися за ними.
4
Великий вплив на прищеплення інтересу до читання може надати колективне читання. Якщо дитина вже освоїв перші ази і досяг деякого рівня техніки, спробуйте влаштувати з його ровесниками, теж вміють читати, рольове читання вдома. Запросіть хлопців в гості і спробуйте озвучити всі разом якусь казку, прочитавши її за ролями. Як правило, читання за ролями в цьому віці подобається детям.Такім чином, привчити дітей до читання буде простіше, якщо почати роботу в цьому напрямку, коли дитина ще зовсім маленький, і намагатися урізноманітнити читання всілякими ігровими формами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dK_MuuDAwbU