Як розшифрувати текст. Розшифрувати текст online.

Приватна переписка, яка містить важливі дані, і файл, в якому відбулася помилка кодування, - це тільки два з безлічі випадків, коли важливий текст потребує шифрування або дешифрування. Зберегти в таємниці відомості, одержані від співрозмовника, як у першому випадку, або повернути втрачену інформацію, як у другому, допомагають програми-декодери.
Інструкція
1
Одна з таких програм дозволяє кодувати і декодувати текст в режимі онлайн. Зайдіть на сторінку під статтею і в поле «Введений текст » вставте текст , який підлягає кодуванні або декодированию.
2
Прокрутіть сторінку і введіть під полем «Результат» значення в поле «Пароль шифровки». Потім натисніть кнопку «Кодувати/декодувати». Після цього в «Результаті» з'явиться результат роботи кодувальника.
3
При необхідності ви можете скачати кодировщик у вигляді виконуваного файлу на свій комп'ютер. Для цього натисніть кнопку «Завантажити» в верху сторінки, дочекайтеся закінчення завантаження і запустіть файл.
4
Далі робіть так само, як на сайті: в полі «Введений текст » вставте вихідний фрагмент, введіть значення в поле «Символ шифровки» і натисніть кнопку «Кодувати/декодувати».
Зверніть увагу
викачувати файл кодувальника не є вірусом. Для нормальної роботи кодувальника на комп'ютері повинен бути встановлений Macromedia Flash Player