Як привчити дитину пити з кружки.

Кожен батько стикався з труднощами годування дитини! Ох, і непросте це заняття. Однак напоїти малюка теж не так вже й просто. Особливі труднощі виникають у період переходу від пиття з пляшки до пиття з гуртки.
Вам знадобиться
  • красива гуртка
Інструкція
1
Чи не обговорюється той факт, що дитяча гуртка повинна бути безпечною і небьющейся. На щастя, за часів сьогоднішнього багатого асортименту на прилавках магазинів труднощі з вибором і покупкою такої виникнути не повинно.
2
Але ось, кружка для дитини куплена, найкраща і красива. Залишилася зовсім небагато: привчити дитину пити з нее.Дайте дитині в руки порожню кружку. Тільки не просто суньте її маляті в руки. Нехай він візьме кухоль за ручку. Спочатку дитина з нею трохи пограє. Для нього це новий предмет, і він повинен з ним познайомитися, вивчити його.
3
Після того, як перший інтерес до гуртку вщух, але предмет ще не набрид малюкові, візьміть іншу кружку. Налийте в неї рідину, воду або сік, і попийте перед очима дитини. Нехай він зрозуміє, для чого потрібна гуртка. Якщо він потягнеться до вашої гуртку, дайте йому спробувати зробити з неї ковток.
4
Налийте в кухоль дитини трохи водички або соку. Дайте її йому в руки і разом з ним постарайтеся піднести до рота малюка. Спробуйте акуратно напоїти дитину з гуртки, тримаючи її разом з ним. Цей маневр неодноразово можна повторити пізніше.
5
Навіть не має значення, буде дитина пити або відмовиться. А, може бути зробить всього лише пару ковтків. Головне, при такому підході він запам'ятає послідовність необхідних дій для того, щоб напитися з гуртки. А, значить, пізніше він вже сам зможе взяти її з рідиною і попити.
6
Постарайтеся по можливості не пропонувати дитині альтернативу у вигляді пляшки з соскою. Інакше дитина вибере цей простіший спосіб, а від гуртки откажется.Такім чином, дуже скоро вийде привчити дитину пити з гуртки, і про пляшечці він попросту забуде.
Настає момент, коли ваша дитина підріс, і йому необхідно починати користуватися чашкою. Так думає мама. А дитина міцно чіпляється за свою пляшечку і не бажає її міняти на такий незручний і громіздкий предмет. Як привчити пити з чашки маленької дитини?
Інструкція
1
На початку процесу привчите дитину до того, що ви самі п'єте з чашки . Для цього просто постійно пийте чай або кава в присутності малюка. Для нього чашка повинна стати звичним предметом, і незабаром він буде розуміти її призначення.
2
Після цього використовуйте чашку як елемент гри. Наповніть її молоком і підносите до рота малюка і злегка нахиляйте, щоб молоко змочити губи дитини. Пару днів продовжуйте гру - пийте з чашки і змочуйте її вмістом рот малюка.
3
Тепер, піднісши чашку до губ дитини, затримайте її трохи, щоб він встиг зробити ковток. Постійно повторюйте цю процедуру, і незабаром дитина буде із задоволенням пити з чашки , яку ви тримаєте.
4
Залишається непросте завдання: як привчити пити з чашки самостійно? Звичайно, для цього ви повинні дати чашку в руки дитині. На перших порах не давайте йому порцелянові або керамічні чашки . Ні в якому разі не скло. Малюк ще не вміє її тримати міцно і розбилася чашкою може порізатися.
5
Придбайте пластмасову чашку і давайте саме її в руки дитині, наповнивши вмістом приблизно на одну третину.
6
Пам'ятаючи мамині уроки, малюк буде намагатися пити з чашки . При цьому він, звичайно, неодноразово обіллє і свій одяг і, можливо все, що знаходиться поруч.
7
Якщо дитина впустив чашку або розлив її вміст, не лайте його. Він може злякатися і на довгий час відмовитися пити з став нелюбом предмета. Ви навчили його, як користуватися чашкою, і тепер не дозволяйте виконану роботу прірву даром.
8
Не забудьте прибрати подалі від малюка його пляшечки з соскою. Зробіть це ще до того, як він навчиться тримати чашку в руках. Кращий час - коли малюк просто почне пити з чашки , яку тримаєте ви. Заховати пляшечки необхідно для того, щоб дитина забула про те, що можна пити з більш звичного й зручного для нього предмета.
9
Починати навчання можливе, коли дитині піде п'ятий місяць. Звичайно, процес займе не один день, але чим раніше ви почнете, тим легше малюк освоїться зі складним для нього предметом. Та й вам буде набагато простіше, коли ваша дитина навчиться пити з чашки самостійно.