Як малювати шрифтом графіті. написати графіті шрифтом.

Графіті цілком може претендувати на особливий вид образотворчого мистецтва. Передати енергію в лінії та кольорі не так просто, особливо, якщо в твоєму розпорядженні лише нерівна поверхня стіни, та пара балончиків з фарбою. Графіті -шріфт значно відрізняється від інших шрифтів, в його основі не просто літери, а продумані зчленування і композиції.
Інструкція
1
Почніть малювати з простих друкованих букв, потім поступово переходите до більш складним стилям і формам. На початковому етапі не намагайтеся зобразити складний наворочений шрифт Вайд або 3D, оскільки через відсутність майстерності виходить не дуже, з купою помилок і недоліків.
2
Виберіть слово. Для того, щоб зобразити шрифт, пишіть простими друкованими літерами. Далі спробуйте написати це ж слово вже не простими лініями, а окремими формами. Слідкуйте за тим, щоб лінії були паралельні по всій довжині і розташовувалися на однаковій відстані. Товщина окремих частин букв повинна бути однаковою. Дотримуйтесь пропорції букв. Не намагайтеся на початковому етапі сильно міняти розмір і товщину букв (однаково ідеально не вийде). Малюйте окремі елементи переплітаються один з одним, потім приберіть зайві лінії і обведіть основні. Так у вас вийдуть правильні літери.
3
Після того, як ви накидали і відточили окремі букви, постарайтеся зібрати їх в шрифт, тобто що складається з букв композицію. На початковому етапі сплануйте форму цієї композиції врівноваженою, правильною і красивою. Найбільш простий і поширеною формою є прямокутник, коли літери послідовно вписуються в нього на рівній відстані одна від одної і на одній висоті від горизонту. Визначтеся з розташуванням шрифту. Він може бути як в повітрі, так і йти в підлогу або в правий, лівий, верхній край полотна. Таким чином, ви формуєте вашу композицію в цілому і кожну букву окремо.
4
Потренувавшись з простими формами букв, спробуйте складніші, використовуючи додаткові елементи (стрілки, форми і т.д.), створюючи з'єднання між буквами. Чи не накладайте занадто багато елементів, до невпізнання змінюють форму букв. Адже літери - основа шрифту, а додаткові форми другорядні.