Як стикувати кути стельового плінтуса. стельові плінтуса внутрішній кут.

Стельовий плінтус або галтель клеїться як після поклейки шпалер, прикриваючи їх верхній край, так і до їх поклейки на голу стіну. У кожному разі, стельовий плінтус надає приміщенню вишуканий і закінчений вигляд і дозволяє приховати похибки стіни і поклейки шпалер.
Вам знадобиться
  • - стусло або лекало
  • - гострий ніж
Інструкція
1
У будь-якому приміщенні є кути, причому іноді кути бувають не тільки внутрішніми, але і зовнішніми. Такі кути можна бачити в кімнатах з нішами. В ідеальній кімнаті з рівними стінами жолобник слід обрізати під кутом. Але зовнішні і внутрішні кути відрізняються по розташуванню верху і низу.
2
Стусло - спеціальний інструмент у вигляді жолоба з прорізами. В жолоб укладають жолобник, а по прорізах проводять ножем. Два прорізи розташовані в дві сторони під кутом і ще одна проріз розташована вертікально.Чтоби зробити зовнішній кут, вставте жолобник в стусло і відріжте так, щоб верхня частина плінтуса виступала в порівнянні з нижньої. Щоб зробити внутрішній кут, ріжте жолобник під так, щоб нижня частина плінтуса видавалася вперед. Подивіться рисунок, верхня частина галтели позначена синьою лінією.
3
Якщо ні стусла, накресліть лекало, за яким будете різати плінтус. Можна скористатися косинцем для креслення. Ніж повинен бути дуже гострим і гладким. Ножівкою та іншими зубчастими лезами погано різати стельовий плінтус, він кришиться, випадають окремі шматки. Все це призводить до неакуратному увазі зрізу.
4
Рідко бувають кімнати з правильними і рівними стінами, тому іноді доцільно відрізати для кута одну частину плінтуса під кутом, а іншу поступово підганяти, так щоб зрізи збіглися один з одним, а плінтуси при цьому тулилися б до стіни. У будь-якому випадку всі нерівності можна залити герметиком.
5
Іноді в магазинах продають вже оформлені кутові елементи галтелей. Можна скористатися ними, тоді вам доведеться розрізати галтели тільки рівно поперек, що значно легше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BOhwwmFhung