Як пробитися в житті.

Кожна людина мріє про те, щоб багато досягти в життя . Хоче бути самодостатнім і забезпеченим, щоб не відмовляти ні в чому собі та своїй родині. Всі люди бажають цього, але не всі знають, як пробитися в життя .
Інструкція
1
Почніть мислити, як успішна людина, у якого все виходить. Не допускайте думок про те, що у вас може щось не вийти. Як тільки ви почнете сумніватися в собі, ситуація відразу вийде у вас з-під контролю і ви відразу помітите, що життя змінюється не в кращий бік.
2
Ставте собі цілі. Обмірковуйте, що потрібно зробити для того, щоб досягти їх. Плануйте свої справи. Обов'язково заведіть собі щоденник або просту зошит. Записуйте туди свої справи. Ретельно плануйте свій розпорядок, щоб встигати виконувати все заплановане. Намічайте собі справи не тільки на найближчий тиждень, а й на місяць, півроку, рік.
3
Мрійте. Дозвольте собі загадувати навіть найзухваліші бажання. Не забувайте про них, а думайте постійно. Навіть якщо ви зараз працюєте слюсарем або технічкою, не соромтеся мріяти про те, що через якийсь той час ви станете директором великої кампанії. Звичайно, якщо ви цього реально хочете.
4
Не лінуйтеся. Якщо ви будете весь час лежати на дивані, пробитися в життя навряд чи вдасться. Займайтеся самоосвітою, читайте книги, розширюйте свій кругозір і словниковий запас. Постійно рухайтеся у напрямку до своєї мети.
5
Позбувайтеся шкідливих звичок, які заважають вам пробитися в життя . Ви досягнете малого, якщо будете зловживати спиртним. Крім цього, стан вашого здоров'я погіршиться. Тому подумайте добре, чого ви хочете від життя . Не звинувачуйте інших, якщо у вас щось не виходить, думайте про те, що найімовірніше, в якійсь ситуації саме ви вчинили не вірно.