Як зробити метелика на штори. кк сдеть метелика на фіранки.

Людині властиво перетворювати своє житло. Ми прагнемо зробити будинок затишніше і привітніше. Хтось робить ремот, оновлює інтер'єр, а хтось своїми руками прикрашає наявні деталі. Штори на кухні, в спальні, в дитячій або у вітальні прикрасять гарні метелики, яких можна легко знайти в магазині або без праці зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • капрон (це можуть бути звичайні капронові колготки), дріт
  • бісер або стрази.
Інструкція
1
Зробіть з дроту каркас метелики. Вона може бути маленькою, великий, з чотирма однаковими крилами або з крилами різних розмірів, вони можуть також перебувати під різним кутом - все залежить тільки від ваших фантазій.
2
Після цього обтягніть дротяний каркас капроном, підшийте, де потрібно. Не обов'язково, щоб це виглядало дуже акуратно - всі погрішності можна заклеїти стразами або бісером з блискітками. Після того, як каркас нашої метелики готовий, залишається тільки прикріпити її за допомогою голочки або шпильки
3
Крім такого способу, існують й інші, наприклад, можна зробити метелика зі звичайної пластикової бутилкі.Возьміте велику пластикову пляшку, намалюйте на ній фломастером або маркером метелика ( можете перевести її з паперу або кальки), потім акуратно виріжте.
4
Покрийте її для початку лаком, а потім прикрасьте на свій розсуд. Вийшла метелик, але без тулуба. Робимо тулуб і вусики, насаджуючи бусинки або круглий бісер на волосінь, для вусиків ідеально підійде подовжений бісер. Скріпіть крила і тільце метелики можна за допомогою звичайного супер-клею, точно також прикріпивши до неї булавочку з іншого боку.
5
Метелики з пластикових пляшок робити цікавіше - вони можуть бути різних кольорів, можуть бути навіть копіями справжніх метеликів, тому вони користуються більшою популярностью.Прікреплять їх можна не тільки на штори, а й на квіткові горщики, особливо якщо ви вирішили подарувати комусь рослина горщика.