Як розігнати пам'ять.

Пам'ять робить дуже великий вплив на загальну продуктивність всієї системи. У розгоні пам'яті особливо потребують додатки, які обробляють дані, нарізані порціями понад 256 Кб. До таких програм відносяться графічні редактори і різні програми для відео монтажу, а особливо сучасні комп'ютерні ігри. Тобто розганяти пам'ять рекомендується тільки тим, хто використовує програми з повним завантаженням пам'яті.
Вам знадобиться
  • утиліта CPUMon
Інструкція
1
Виникає питання, як перевірити інтенсивність використання пам'яті? Визначити можна руками, в прямому сенсі цього слова - за ступенем нагрівання пам'яті. Чим сильніше пам'ять нагрілася, тим інтенсивніше вона використовується. Так само є безліч спеціальних утиліт. Одна з них CPUMon. Вона проста в обігу і з сайту виробника можна завантажити безкоштовну версію.
2
В меню "Class" виберіть "Bus" (шина).
3
У вікні "Counter" виберіть BUS_TRAN_MEM (колічествово транзакцій пам'яті)
4
Після цього запустіть будь тестове додаток і натисніть Start, програма почне збір даних
5
Через якийсь час натисніть Stop і у вікні перевірте параметр BUS_TRAN_MEM. Чим більше звернень до пам'яті, тим корисніше розгін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MNKcgDH1mbc
Зверніть увагу
При збільшеному напрузі ще більшу роль грає охолодження пам'яті і материнської плати.Показателі швидкості пам'яті описується двома характеристиками: 1) Пропускна здатність - максимальна кількість даних переданого за одиницю часу; 2) Латентність - проміжок між запитом і відповіддю.
Корисна порада
Можливості розгону залежать від материнської плати. Хоча існує безліч програм, що дозволяють відкрити доступ до прихованих налаштувань BIOS, але все-таки краще відразу купувати материнську плату з хорошим потенціалом ля розгону. Так само при розгоні потрібно подбати про хороше охолодженні материнської плати і самої памяті.Проще всього розігнати пам'ять наступним чином: 1. Зайдіть в настройки 2. Збільште подачу живлячої напряженія3. Поміняйте режим управління (Drive Control) зі значення Normal на значення Strong