Як зробити балдахін для ліжечка. Як кріпиться до дитячого ліжечка балдахін.

Спальня - це місце, де людина відпочиває душею і тілом. У спальні головну роль грає ліжко, важливо, щоб вона була не тільки зручним та міцним, але і красивою. Без особливих фізичних і матеріальних затрат ми можемо перетворити нашу спальню в справжню опочивальню східній красуні, просто підвісивши над нею балдахін .
Інструкція
1
Для початку виберіть відповідну тканину для того, щоб наша спальня виглядала богато.Лучше всього для таких цілей підійдуть органза, гобелен або гардинні тканини. У будь-якому магазині швейних приладдя ви без зусиль знайдете або ж замовите таку тканину.
2
Розмір балдахін а залежить від розміру вашого ліжка і стелі. Кріпити саморобний балдахін найкраще на штангу, яка може згинатися під різним кутом залежно від задумки автора. Для того, щоб прикріпити тканину до штанги, можна використовувати кільця, можна нашити тесемку з великими розрізами для штанги, можна просто зробити підворіт і прошитий тканину так, щоб надіти її надалі на штангу, прикріплену до стелі.
3
Звичайно, виграшніше всього виглядатимуть кільця, але це найскладніший спосіб. Простіше буде зробити прості кріплення, а потім просто прикрасити балдахін вишивкою або іншими елементами.
4
Кріпите балдахін на спеціальні шурупи, дуже якісно і акуратно для того, щоб перебувати на ліжку було безопасно.Можно також підвісити 2 або 4 штанги по периметру вашого ліжка, на яких будуть кріпитися шторки. Це теж дуже зручно і красиво.
5
Якщо ви хочете зробити балдахін над дитячим ліжечком, краще утриматися від такої ідеї, адже діти дуже неспокійні, вони не часто замислюються про дотримання техніки безпеки. Тому можуть зачепити і потягнути штори. Тому хай вони прикрасять вашу спальню і зроблять атмосферу в ній більш романтичної та казкової.