Як видалити себе з кола.

Серед сучасної молоді і тих, хто вже не вважає себе таким, розвивається справжній бум. З кожним днем все більше і більше людей реєструється в соціальних мережах. Сайтів, де можна зустріти всіх своїх однокласників, друзів і родичів стає більше. Найбільш відомі з них - це «Вконтакте», «Однокласники» та «Мій світ». Кожна мережа по-своєму завойовує клієнтів, але є мережі, які дають можливість реєструватися, а вийти з учасників вже не можна. Невідомо з яких причин це робиться, але факт залишається фактом.
Вам знадобиться
  • Видалення реєстрації з сайту Odnoclassniki.km.ru.
Інструкція
1
Більшість соціальних мереж робить наступним чином, вилучення користувача відбувається по закінченню 30 днів з подачі заявки на видалення акаунту. Так робить соціальна мережа «Мій світ», включаючи різні сервіси домена mail.ru. Соціальна мережа «Вконтакте» не надає такої можливості. Видалити анкету з цього сайту можна лише за умови, що ви є злісним порушником правил, що діють в цій мережі. В це поняття вкладається спам-повідомлення в групах і на стінах друзів, неадекватні висловлювання, включаючи ненормативну лексику.
2
Соціальна мережа odnoclassniki.km з самого початку викликали багато плутанини - існував офіційний сайт проекту «Однокласники» Odnoklassniki.ru. Приставка km багатьох плутала, а зареєструвавшись, користувачі розуміли, що потрапили не за адресою. Але видалити анкету з цього сайту не представлялося можливим. На сайті цього проекту описаний наступний спосіб: відправте лист на електронну адресу help@odnoclassniki.km.ru, в темі листа вкажіть «Видалити сторінку», в тілі листа помістіть посилання на профіль, який слід видалити. Спочатку цей спосіб працював, але потім користувачі стали скаржитися на постійне мовчання з боку адміністрації проекту.
3
З соціальної мережі «В колі друзів» стали віддалятися іншим способом. Користувач в настройках аккаунта міняв свою електронну адресу на ящик, який був недавно створений. Для цих цілей використовували e-mail від «Яндекс», ця система дозволяла видаляти свою електронну скриньку через деякий час.
«Моє коло» - один із сервісів компанії «Яндекс», що представляє собою соціальну мережу, що складається з так званих кіл користувачів. Перше коло тут - близькі друзі користувача, другий - друзі друзів, третій - друзі друзів його друзів. Потрапити в ці кола просто, а от з виходом з такої системи деколи виникають складнощі.
Інструкція
1
Для того, щоб видалити власний профіль у соціальній мережі «Мой круг», вам необхідно зайти на сторінку сервісу (moikrug.ru) і пройти процес авторизації. В даний час дані користувача на проекті "Моє коло" збігаються з одними даними акаунтів на інших сервісах системи «Яндекс».
2
Для того щоб повністю мінімізувати використання особистої інформації іншими користувачами і пошуковими системами після видалення сторінки, вам необхідно вручну видалити всю можливу інформацію про себе, а також всіх користувачів, що входять в перше коло вашого акаунта.
3
Якщо ж ви не хочете повністю видаляти сторінку, ви можете повністю або частково «заморозити» роботу з ним. В налаштуваннях профілю, наприклад, можна заборонити надсилати вам новини, повідомлення безпосередньо або запрошувати вас до першого кола.
4
В налаштуваннях власного профілю ви також можете не показувати свій профіль в інтернеті і показувати тільки першу букву свого прізвища. Також ви можете видалити всіх користувачів зі свого першого кола, щоб нікому не показувати свої електронну адресу та контактну інформацію.
5
Підсумковим дією буде повне видалення профілю на відповідній сторінці соціальної мережі, доступної за адресою: http://moikrug.ru//settings/delete/. Зверніть увагу, що акаунти на інших сервісах «Яндех» видалені або заблоковані не будуть.
Корисна порада
В «Моєму колі» самими користувачами постійно публікуються нові вакансії на роботу, а наявність розгорнутого резюме підвищує шанси бути запрошеним на співбесіду. Наявність же великої кількості знайомих у першому колі може посприяти тому, що роботодавець виявиться у вашому другому або третьому колі. Тим самим для зв'язку з контактною особою треба буде лише попросити друзів «познайомити» з ним.