Як прилаштувати ганок до будинку. прилаштувати дерев'яний ганок на дачі.

Вийти із заміського будинку босоніж і насолодитися гарною погодою на затишній лавці - цілком звичайна картина для тих, хто має крилечную прибудову. Але що ж робити тим, у кого її немає. Відповідь проста - побудувати, використовуючи підручні матеріали і цілком доступні інструменти.
Інструкція
1
Визначтеся з розмірами і формою. Немає жодних чітких стандартів з конструювання та дизайну ганку. В розробці макета його зовнішнього вигляду вас ніхто не зупиняє. Але пам'ятайте, що в залежності від висоти будинку і будови стін, ганку довго "копіювати" основне будова в своїй конструкції, що далеко не завжди можна легко здійснити.
2
Виберіть розмір площадки ганку. Залежно від поставлених перед прибудовою задач, визначте її довжину і ширину, приблизно расчертите на землі, як вона повинна розташовуватися, куди дивитиметься вихід, і за яким принципом будуть йти сходинки.
3
Підготуйте спеціальну дерев'яну консоль для внутрішньої опори ганку і тримають балки для зовнішньої. Чи не споруджуйте окремий фундамент для ганку. Є велика ймовірність, що він попливе.
4
Чи не підганяйте занадто близько один до одного дошки майданного настилу, так як в іншому випадку вода буде залишатися на дерев'яних частинах ганку і прискорить процес гниття.
5
Встановіть навіс для запобігання попадання вологи на площадку. Для покрівлі навісу найкраще вибрати той же матеріал, що і для основного будинку. Навісом може служити продовження свеса одного з схилів даху, або ви можете виготовити навіс оригінальної форми і конструкції, закріпивши його потім на стійках і стінах будинку.
6
При бажанні ганок можна одяглися від будинку, а з'єднати лише викладеної доріжкою або міні-мостом. Це додасть певну оригінальність вашому житлу. З боку таке ганок дуже нагадує конструкцію великого замка з маленькими башточками.