Як викласти кахельну плитку.

Прийнявши рішення перетворити свій будинок, виклавши нову підлогу або просто подкорректировав окремі ділянки, ви можете скористатися професійними послугами фахівців, або порадувати самих себе і зробити це самим. Наприклад, щоб викласти кахельну плитку , людина повинна володіти максимумом бажання, і кількома простими порадами, керуючись якими він зможе перетворити свій будинок.
Інструкція
1
З'ясуйте, скільки вам буде потрібно плитки. Проведіть виміри в приміщенні і, прийшовши в магазин, порахуйте, скільки будматеріалу вам буде потрібно. Не забудьте взяти з запасом, тому що невідомо, що може статися в процесі викладення. Як правило, шести - десяти запасних плиток цілком достатньо.
2
Переконайтеся, що ваші стіни або підлогу готові до облицювання будівельної плиткою. Якщо ж ви бачите тріщини, опуклості і помітні западини, вам слід видалити всі недосконалості до початку облицювальних робіт. Для вирівнювання стін найкраще використовувати тонкий шар бетону або схожого матеріалу.
3
Починайте викладати плитку зверху, якщо мова йде про стінах, так як маленькі зазори, які так чи інакше можуть залишитися не так зіпсують загальну концепцію, якщо будуть заховані під меблями і ванною. Користуйтеся метром для вирівнювання, перевіряйте правильність укладання після кожної нової смуги. Непомічена на початку роботи помилка може коштувати вам багатьох зусиль і ще одного походу в магазин.
4
Не бійтеся попачкать плитку з'єднувальним матеріалом. Що б ви не використовували, будь то цемент, бетон або що-небудь ще, все це можна буде без особливих труднощів прибрати з плитки після ремонту.
5
Своєчасно прибирайте надлишки, які утворюються між плитками, затверділу основу буде прибрати проблематично, тому счищайте залишок щоразу перед укладанням чергової плити.