Як встановити металопластикове вікно.

Якщо ви вирішили поміняти старе дерев'яне вікно на металопластикове, то потрібно обов'язково мати деякими хитрощами при монтажі пластикового вікна. Найкраще роботу довіряти професіоналам, але можна і впоратися самостійно.
Інструкція
1
Для початку потрібно виміряти нове вікно за допомогою рулетки і звірити ці дані з розмірами прорізу. Якщо розмір вікна більше, ніж розмір прорізу, то проріз потрібно розширювати. Робити це краще за допомогою зубила і молотка. По периметру профілю з зовнішньої сторони необхідно вкрутити по три шурупа. На них потрібно прикрутити пластини. Будьте особливо уважні при кріпленні верхньої пластини.
2
Встановлюємо вікно в проріз і робимо мітку на місці кріплення верхньої пластини. За допомогою дриля потрібно зробити отвір. Отвір має бути меншого діаметру, ніж дюбель шурупа «швидкий монтаж». В дюбель необхідно вставити шуруп до половини, а після цього забити його молотком до кінця. Перевіряємо, чи надійно тримається кріплення.
3
Вікно повинне добре тримати на верхньому кріпленні. Пластина, яку прикручували посередині вікна, дозволяє міняти кути нахилу і виставляти вікно на потрібний рівень за допомогою клинів. Клини можна використовувати при установці не як елемент фіксації, а як інструмент, необхідний для вирівнювання рівня вікна. Монтаж потрібно виробляти вкрай обережно. Вікно можна розклинити до такої міри, що перестане відкриватися стулка
4
За допомогою рівня і дерев'яних клинів, потрібно виставити вікно за рівнем і закріпити бічні пластини до стіни.
5
Настав важливий етап монтажу металопластикового вікна - запенивание. Між рамою і стіною повинен бути зазор не більше двох сантиметрів. Такий зазор вважається ідеальним. Рівномірно потрібно заповнювати простір монтажною піною. Через деякий час піна розшириться в кілька разів і заповнить всі щілини.
6
Після запінення потрібно зайнятися установкою відливу. Відплив потрібно прикручувати до зовнішньої сторони профілю. Для цього найкраще підходять звичайні шурупи, які мають пласку капелюшок. Стик відливу з профілем промащується силіконом або ж герметиком. Якщо необхідно, то можна підрізати відлив лобзиком або ж ножицями по металу.
7
Встановлюємо склопакети. Штапики повинні легко замикаються. Монтаж вікна завершений. Вікно потрібно закрити і не відкривати дві доби
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pJg9oI91Qvk