Як зробити автоматичне утримання в ворде. Як зробити в ворде в утриманні номери сторінок.

Якщо ви коли-небудь набирали текст для курсової роботи або власної книги в MS Word, то знаєте, як незручно постійно змінювати зміст, якщо кількість матеріалу постійно прибуває. Заголовки і нумерація сторінок просто з'їжджають. Досить неприємний факт, особливо, якщо виконати роботу треба в короткі терміни. Щоб сконцентрувати свої зусилля на написанні роботи, а не стеженням за змістом, необхідно включити функцію автоматичного змісту у текстовому редакторі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word 2007.
Інструкція
1
Автоматичне вміст у MS Word 2007 дозволяє налаштувати його один раз, а далі пункти цього списку будуть автоматично змінюватися. Давайте вивчимо дію тієї функції на простому прикладі. Відкрийте редактор і створіть в ньому новий документ, за замовчуванням, він створюється при запуску програми, якщо цього не відбулося, тоді натисніть клавіші Ctrl + N. Наберіть на клавіатурі кілька рядків на різних сторінках, можна набирати текст довільно. Не забудьте розділяти пункти вашої роботи невеликими заголовками: розділ і підрозділ.
2
Виділіть назви ваших розділів (№1, №2 і т.д.) і задайте їм стиль, наприклад, «Заголовок 1». Задати стиль можна на вкладці «Головна», вибравши пункт «Стилі».
3
Виділіть назви ваших підрозділів (№1.1, №1.2 і т.д.) і задайте їм стиль «Заголовок 2». Назви стилів, перерахованих тут, беруться в приклад, ви можете використовувати будь-які стилі, які будуть поєднуватися між собою.
4
Тепер, коли всім розділам та підрозділами ви задали стиль, необхідно включити опцію «Автоматичного змісту». Залежно від переведення пакета Microsoft Office, назва цієї функції може бути різним. Перейдіть до вкладки «Посилання», потім натисніть кнопку «Зміст». Виберіть будь-який тип «Автоматичного змісту (змісту)».
5
В результаті пророблених дій ви отримаєте готове зміст, яке буде автоматично змінюватися в міру наповнення документа інформацією. Для примусового зміни вмісту в режимі автоматичної заміни, натисніть правою кнопкою на пункті утримання і виберіть пункт "Оновити".