Як проводити збори власників житла.

В екстреній ситуації, коли потрібно вирішувати який або питання, або просто коли потрібно щось терміново обговорити в колі власників житла, необхідна людина, яка зможе зібрати групу: встановити час, регламент і питання, яке стало причиною зборів. Якщо раптом ви вирішили стати цією людиною, то ось декілька простих правил як проводити збори власників житла.
Інструкція
1
Визначте тематику зборів. Перш ніж займатися оповіщенням власників , складіть чіткий і остаточний план подій. Розпишіть питання, які потребують роз'яснень, та проблеми першорядної важливості.
2
З'ясуйте, що ще, крім загальновідомого, тривожить жителів. Пройдіться по власникам і проведіть опитування, доповніть і відкоригуйте при необхідності список.
3
Підготуйте оголошення для мешканців будинку про проведеному зборах. Правильно підберіть день, місце і час проведеного наради. Днем для проведення зборів найкраще вибрати п'ятницю, так як більшість мешканців вже відпрацювали робочий тиждень і при цьому ще не встигли виїхати відпочивати. Місцем проведення зборів може стати двір біля будинку, ну а час краще всього вибрати в другій половині дня.
4
Розклейте оголошення на видних для мешканців місцях. Двері під'їзду, недалеко від зони поштових скриньок, сходи на першому поверсі - найкращі місця для подібних оголошень. Правильне оформлення також дуже важливо. Виділяйте потрібні слова, наприклад, слово «мешканці» виділяти зовсім не обов'язково, краще виділити «будинку №12» так як саме побачивши свій номер будинку, людина зацікавиться оголошенням.
5
Вкажіть свій номер телефону на оголошенні. Можливо, хтось не зможе прийти або захоче задати вам кілька запитань. І пам'ятайте, якщо хтось не прийшов - не створюйте зайвих проблем собі, прийнявши остаточне рішення з якого-небудь з питань без цих мешканців, ви можете заробити купу непотрібних вам проблем, проігнорувавши навіть одного з мешканців.