Як видалити ярлики.

Якщо іконки на робочому столі псують картину естетичного сприйняття фонового зображення або просто їх там скупчилося більше ніж потрібно, то існує декілька способів видалити один, групу або всі ярлики відразу.
Інструкція
1
Для видалення одного «рядового» ярлика достатньо клацнути його правою кнопкою миші і в що випав контекстному меню вибрати пункт «Видалити». Система попросить підтвердження цієї операції - натисніть «Так». При видаленні цим же способом деяких типів ярликів ОС може зажадати: «Введіть пароль адміністратора» - вам доведеться надрукувати пароль для підтвердження своїх повноважень.
2
Якщо треба видалити не один ярлик, а цілу групу - виділіть потрібну ділянку робочого столу і видаліть виділені ярлики оптом. Виділяти можна тільки прямокутні ділянки, тому наведіть курсор миші на, наприклад, нижній лівий кут ділянки, натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, переміщайте курсор по діагоналі до верхнього правого кута прямокутника. Виділивши - клацніть правою кнопкою будь-який з них і повторіть операцію, описану в попередньому кроці.
3
Деякі з ікон (наприклад, «Мій комп'ютер») видалити простим способом можна - в їх контекстному меню просто немає пункту «Видалити». Для ліквідації таких значків клацніть де-небудь на вільному просторі робочого столу правою кнопкою і виберіть пункт «Властивості». У вікні властивостей екрана перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть кнопку «Налаштування робочого столу». Відкриється вікно з заголовком «Елементи робочого столу», де у вас буде можливість скасувати відображення значків «Мережеве оточення», «Мій комп'ютер», «Мої документи», знявши мітки у відповідних чекбоксів.
4
Існує можливість вирішити задачу відображення ярликів на робочому столі радикально. Клацніть на вільному просторі робочого столу правою кнопкою миші, в контекстному меню розкрийте розділ «Упорядкувати значки» і зніміть позначку у пункту "Відображати значки робочого стола». Ваша операційна система подумає секунд п'ять і після цього очистить все простір робочого столу. З цього моменту і до тих пір, поки ви не включите цю опцію, ярлики НЕ будуть з'являтися на фоновому малюнку столу.