Як зробити google пошуком за замовчуванням. Як поставити гугл пошуком за замовчуванням.

Серед кількох популярних пошукових систем кожен користувач вибирає собі якусь одну і регулярно до неї звертається. Звикнувши до пошуку Google, хочеться, щоб ця система використовувалася в браузері за замовчуванням. Зробити це не складе великої праці і не займе багато часу навіть у початківців користувачів.
Інструкція
1
У браузері Internet Explorer відкрийте меню «Сервис» і виберіть команду «Властивості оглядача». На вкладці «Загальні» натисніть кнопку параметри в розділі «Пошук». Клацніть на рядку «Служби пошуку» і у віконці праворуч виберіть зі списку пошукову систему Google, а потім натисніть кнопку "За замовчуванням".
2
Якщо Google немає в списку, перейдіть за посиланням «Знайти інших постачальників пошуку» внизу діалогового вікна. У відкрилася колекції розширень знайдіть Google, клацніть на посиланні Click to install для установки, і поставте прапорець «Зробити постачальником пошуку за умовчанням».
3
У браузері Google Chrome клацніть на значку із зображенням гайкового ключа на панелі для активації меню і виберіть пункт «Параметри». В розділі «Пошук» натисніть кнопку «Управління пошуковими системами». Виберіть із списку Google і натисніть кнопку «Використовувати за замовчуванням».
4
У браузері Opera натисніть кнопку «Меню» перейдіть в розділ "Налаштування" та виберіть команду «Загальні настройки». На вкладці «Пошук» виберіть службу Google і натисніть кнопку «Правка». У новому діалоговому вікні натисніть кнопку «Детальніше» і встановіть прапорець "Використовувати як службу пошуку за умовчанням».
5
У браузері Mozilla Firefox клацніть на значку в рядку пошуку, яка знаходиться у верхній частині вікна браузера поруч з адресним рядком. Виберіть із списку пошукову систему Google і клацніть по її значку. Тепер Google буде виконувати пошук за замовчуванням.