Як виростити целозию.

Целозія - красиве, своєрідне однорічна рослина, яка вимагає тепла і сонця. В наших садах і на присадибних ділянках найчастіше можна побачити два види целозии - гребенчатую і півня гребінець, який отримав свою назви огляду на те, що суцвіття квітки дуже нагадує півнячий гребінь. Суцвіття целозии мають різноманітні відтінки. Так, ви без зусиль зможете побачити малинові, рожеві, оранжеві, жовті, фіолетові і сріблясті квіти.
Інструкція
1
Целозія розмножується в домашніх умовах шляхом посіву насіння. Виробляти посіви слід не раніше середини квітня, так як ці квіти дуже люблять тепло і сонячні промені (не сильно пекучі), в більш ранній період вони просто не зійдуть. Висаджуються насіння целозии у вологу, підготовлений грунт. Після посадки насіння їх слід обережно поливати, приблизно два рази на тиждень. Після того, як сім'ядолі розгорнуться, їх слід пікірувати.
2
Пікіровка виробляється в горщиках або ящиках, призначених для посівів, на відстані приблизно 1,5 на 1,5 см. Краще відразу робити посів целозии в окремі горщики, щоб при подальшій пересадці не пошкодити кореневу систему квітки, що може занапастити рослина.
3
Утримувати посіви слід при температурі не нижче 17 ° С, хорошому освітленні і правильної вологості повітря в приміщенні. Уже через 4-5 днів з'являться перші паростки. Після того, як розсада стала підростати і тіснити один одного, її слід розсадити в грунт парника або в горщики. В теплі розсада целозии стрімко розвивається, саме це дозволяє в разі невдачі з першим посівом провести його вдруге, вже на початку травня.
4
Висаджувати підросли паростки целозии в грунт дачної ділянки слід тільки тоді, коли морози і холод остаточно покинули регіон, в якому ви проживаєте. Найменші заморозки можуть занапастити рослина.
5
Висаджувати паростки в грунт на вулиці слід на відстані приблизно 15-25 см один від одного. Для цього краще всього вибрати захищене від холоду, сонячне містечко з пухкої, дренированной, слабокислою грунтом.