Як садити на підвіконні.

Відсутність дачної ділянки - не біда, на допомогу завжди приходить вигадка і кмітливість. Підвіконня - прекрасний палісадник для вирощування різного виду зелені та квітів, відповідно, попередньо обладнаний спеціальними ящиками або горщиками для розсади.
Інструкція
1
Підготуйте грунт. У великих супермаркетах, ринках та навіть у звичайних магазинах на ваш вибір представлений величезний асортимент спеціального грунту для вирощування квітів і овочевих культур. Він вже збагачений необхідними компонентами для сприятливого впливу на ваші рослини. Якщо ви вирішите самостійно підготувати грунт для висадки, вибирайте листову землю, попередньо змішайте її з піском і перегноєм (в рівних пропорціях).
2
Посів. Підберіть підходящу ємність. Наприклад, для овочевих культур, зупиніть свій вибір на розсадних ящиках, бажано пластмасових. На дно такого ящика покладіть дренаж (пісок), а потім засипте грунтом. Зробіть невеликі поглиблення на грунті (1-1,5 см) і полийте, після чого можна приступати до посіву. Для кімнатних рослин прекрасно підійдуть пластмасові горщики з піддоном. Так вам зручніше буде доглядати за молодими рослинами. З часом, підросло рослина можете пересадити в красивий керамічний горщик.
3
Поливання. Практично всі овочеві культури, як і кімнатні рослини, прихильні до вологому грунті. Тому завжди стежте за грунтом, особливо в жаркий літній період. Але пам'ятайте, надлишок вологи може нашкодити красі ваших квітів і зіпсувати майбутній урожай.
4
Світло. У домашніх умовах важко забезпечити рослини достатком сонячного світла, тому додаткове освітлення не завадить. Не забувайте про безпечній відстані при установці ламп додаткового освітлення, інакше ви ризикуєте обпалити ваші рослини.
5
Підживлення. Будь-які овочеві культури, кімнатні рослини потребують додаткової підживлення. Віддавайте перевагу рідким розчинам, вони швидше і легше засвоюються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Selcjnwnmco
Зверніть увагу
Остерігайтеся шкідників! На рослини, посаджені на підвіконні, часто нападають шкідники. Як тільки з'явилися перші ознаки атаки, негайно обробіть рослину слабким мильним розчином. Ніколи не застосовуйте в домашніх умовах хімічні препарати!